Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ORLIK W ŻURAWCU Jest kompleksem boisk sportowych wybudowanym w ramach projektu „ moje boisko – Orlik 2012 „. Jest to pierwszy taki nowoczesny obiekt w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ORLIK W ŻURAWCU Jest kompleksem boisk sportowych wybudowanym w ramach projektu „ moje boisko – Orlik 2012 „. Jest to pierwszy taki nowoczesny obiekt w."— Zapis prezentacji:

1

2 ORLIK W ŻURAWCU Jest kompleksem boisk sportowych wybudowanym w ramach projektu „ moje boisko – Orlik 2012 „. Jest to pierwszy taki nowoczesny obiekt w gminie, na którym znajduje się: boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą, boisko do piłki koszykowej, boisko do piłki siatkowej, plac zabaw Wszystko jest oświetlane, co umożliwia korzystanie o każdej porze dnia. Orlik jest udostępniony dla wszystkich mieszkańców gminy, w celu aktywnego uprawiania sportu.

3 SALA W RACHOWIE I W ZWIERZNIE W tych miejscach odbywają się zajęcia związane z tańcem „ ZUMBA „. W tych zajęciach biorą udział osoby chętne dzieci jak i również osoby dorosłe. Jest to miłe spędzenie wolnego czasu.

4 . LZS MAGDALENKA MARKUSY Została utworzona, aby młodzież mogła spędzać czas na świeżym powietrzu oraz na sportowo. Jest to drużyna, która trenują piłkę nożna. Drużyna również gra meczę z innymi miejscowościami.

5 Dziękuje za uwagę ! Wykonała: Agata Masalska


Pobierz ppt "ORLIK W ŻURAWCU Jest kompleksem boisk sportowych wybudowanym w ramach projektu „ moje boisko – Orlik 2012 „. Jest to pierwszy taki nowoczesny obiekt w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google