Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WITAJCIE!!!  Uśmiechnij się!!! TO MY!!! Przyjaciele.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WITAJCIE!!!  Uśmiechnij się!!! TO MY!!! Przyjaciele."— Zapis prezentacji:

1

2 WITAJCIE!!!  Uśmiechnij się!!!

3 TO MY!!! Przyjaciele

4 Dla Halinki, Jurka i Wujka LAUREATÓW STATUETKI PEREŁKI Składa Gratulacje i dedykuje prezentację!!! Rodzinki grono, Marysia, Lidka, Gosia, Ela, Sabinka, Ewa, Marysia i Agatka. będzie wesoło!!!

5 Maria Jaszczak Drogim Perełkowiczom Halince, Janowi i Jerzemu - gratulacje z okazji otrzymania tak prestiżowej nagrody z życzeniami by pod opieką Wawelskiej Pani przyczyniali się do rozwoju cywilizacji miłości.

6 Lidia Krzyżosiak Kochani Halinko, Jurku, Wujku ! > > Wszystkim Wam serdecznie gratuluję PEREŁKI. Nie mogła trafić w lepsze ręce! > > Cieszę się, że mogłam Was poznać. > > Każde z naszych spotkań jest dla mnie wyjątkowym wydarzeniem i na każde z nich bardzo się cieszę. Podziwiam Was i cenię, za Wasze zaangażowanie i pracę. Wiele z Waszych działań jest dla mnie inspiracją i z radością przenoszę Wasze pomysły na grunt naszego Gimnazjum w Malborku. Dziękuję Wam za dwa lata współpracy i to, że mogliśmy kilka pomysłów zrealizować wspólnie. Wierzę, że to dopiero początek naszej znajomości i działań w Rodzinie. Cieszę się, że JESTEŚCIE!

7 Elżbieta Górecka „Rzeźbić w ludzkiej duszy, umyśle i sercu – to najpiękniejsza sztuka.” Szanowni Nagrodzeni Statuetkami Perełkami Św. Jadwigi Królowej! Drodzy - Halinko, Janku, Jurku! Ogromny to zaszczyt i radość dla mnie móc Wam podziękować za nieocenioną pracę na rzecz Rodziny Szkół Jadwiżańskich i Waszych środowisk. Wasze działania podyktowane są mądrością, dobrem i miłością do drugiego człowieka oraz do najszlachetniejszych wartości reprezentowanych przez Patronkę naszych szkół. Jesteście autorytetami nie tylko dla wielu młodych, ale i dla dorosłych, dla nas. Życzę Wam, byście nieustannie kształtowali młode pokolenie i służyli każdemu, kto szuka drogi dobra. Z wyrazami szacunku i podziwu – Elżbieta Górecka.

8 Sabina Rylska Serdeczne gratulacje tak zaszczytnego wyróżnienia. Wzorem Św. Jadwigi, Królowej, bądźcie mądrzy, piękni - duszą, ciałem i czynami, umacniajcie wiarę i miłość do Boga.

9 Agata Pławecka Flaga Serdecznie gratuluję uzyskania prestiżowej nagrody "Statuetki - Perełki" p. Halinie Peta, p. Janowi Pociejowi i Jerzemu Piskorowi. Cieszę się, że szerzycie Państwo kult świętej Jadwigi i tak jak Ona realizujecie w życiu ideał ewangelicznej Marii i Marty. Życzę wielu łask Bożych w podejmowaniu inicjatyw, mających na celu naśladowanie Pani Wawelskiej. Czyń co widzisz" przed laty usłyszała Jadwiga Te słowa, by być świętą wnet w życie wcieliła. Choć minęły wieki, są obecnie ludzie, Którzy jej ideały realizują w trudzie. Halina, Jan i Jerzy - "perełki" dostali, Bo jak Pani Wawelska ludziom pomagali.

10 Maria Latała Gratuluję!

11 Ewa Panek Dla Laureatów życzę wszystkiego dobrego oraz tego, aby błękit nieba rozpościerał się nad Waszym "wędrowaniem„.

12 Małgorzata Grzankowska Halinko, Janie, Jurku Nie mam nic, a zarazem mam wiele… Dziękuję Wam, że JESTEŚCIE Kochani Przyjaciele!!! Gratuluję, Jesteście wielcy i wspaniali!!! Bądźcie nadal TACY SAMI, całym sercem oddani służbie dla Wawelskiej Pani!

13 Niech śmiech oraz wspólne przyjemności nadają przyjaźni słodyczy. Gdyż w rosie niewielkich spraw serce znajduje swój poranek i świeżość.

14 10 RZECZY, O KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE WIECIE LUB NIE MYŚLICIE 1. W naszej RODZINIE jest, co najmniej 5 osób, które tak Was kochają i cenią, że wszystko by dla Was zrobiły!!!. 2. Cała Rodzina Was kocha i ceni w ten lub inny sposób. 3. Jeśli kiedykolwiek ktoś by Was nie lubił, to tylko dlatego, że chciałby być taki jak Wy. 4. Wasz uśmiech może przynieść radość każdemu, nawet temu, kto Was nie lubi. 5. Jesteście wyjątkowi i wspaniali.

15 6. Jesteście SKARBEM Rodziny - PEREŁKAMI. 7. Wszystko, co robicie jest wspaniałe, nawet kiedy popełniacie pomyłkę zawsze wynika z tego coś dobrego. 8. Jeśli sądzicie, że nie macie szans osiągnąć to, czego chcecie, powierzcie Św. Jadwidze Królowej, a wcześniej czy później, osiągniecie to. 9. Zawsze pamiętajcie komplementy, jakie prawią Wam inni, zapomnijcie o słowach przykrych. 10. Macie w RODZINIE oddanych przyjaciół, nie zapominajcie o tym!!!

16 Niezbędnik Zestaw dajemy w prezencie, dla członka Rodziny potrzebny koniecznie: Serce, wielkie i ogromne pomieścić całą RODZINĘ zdolne, rozmiar XXXL - pomierne Królowej Jadwidze wierne. Aniołek z uśmiechem promiennym, żeby Cię chronił od kłopotów codziennych. Złota nitka, która nigdy się nie urywa, jeśli raz zwiąże to na stałe trzyma.

17 Notatnik i ołówek do zapisywania dla Rodziny miłych słówek. Worek, do pomnażania Twoich pomysłów na Forum, ma możliwości spore. Płyta CD na pochmurne dni. Kwiatki, które rosną nad potokiem, niech o Rodzinie przypominają całym rokiem.

18 Koperta, niech o postach przypomina, na które czeka Rodzina. Flakonik dobroci serce Twe ozłoci, skrapiając nim innych w potrzebie, zawsze parę kropel spadnie na Ciebie. Mapa, wskazuje drogę do szkół Św. Jadwigi królowej.

19 SKARBY RODZINY Halinko, Wujku i Jurku, nasza Rodzina otrzymała od Św. Jadwigi Królowej wielki skarb. To Wy jesteście tym skarbem. Jesteście PEREŁKAMI RODZINY, tworzycie wielkie dzieła ku czci Św. Jadwigi Królowej i nas ubogacacie. Jesteśmy z Was dumni. Cieszymy się, że Bóg postawił Was na naszej drodze i razem z Wami możemy iść śladem naszej Patronki.

20 Halina Peta Z Inowrocławia Halina, to oryginalna dziewczyna. Każdego wita z uśmiechem, jej czyny w Rodzinie i w Wiedniu odbijają się wielkim echem. Wieść o Królowej Jadwidze niesie, urządza o Niej wystawy w Inowrocławiu i na świecie. Ślęczy nad kartkami dniami i nocami, aby wydać album o Wawelskiej Pani. Na Forum sercem jest z nami. Za to wszystko Cię Halinko kochamy.

21 Jan Pociej Wszyscy dobrze wiecie, że ma serce najlepsze na świecie. Na dłoni chętnie każdemu je da i na wszystko zawsze radę ma. Często na Forum z nami bywa. Do wielkich akcji Sodalicję i Rodzinę porywa, lecz zalety swe skrywa. Chociaż wielki i wspaniały, to skromny w sposób niebywały. w pracy i w trudach niezłomny, radosny i rycerski, dba o cześć Pani Wawelskiej. Serdeczny, życzliwy, Rodzinie oddany. Za to wszystko Cię Wujku kochamy.

22 Jerzy Piskor Nasz Przewodniczący,,elektronicznie” Rodzinę łączący. Dba, by na Forum wszystko w porządku było i każdemu na nim pisało się miło. Posiada mnóstwo zalet i do wszystkiego ma talent. Po mistrzowsku wielką galę urządzi nawet w tydzień, zawsze ma uśmiechnięta minę. Tryska humorem wokoło, z nim w Rodzinie jest wesoło. Przyjazny, serdeczny i miły, poświęca się dla Rodziny. Można zawsze polegać na nim. Za to wszystko Cię Jurku kochamy.

23 Kwiatki W ogrodzie kwiecia jest bardzo dużo, na czele z królową kwiatów – różą. Przedstawiamy tylko niektóre, te co świętują dziś w Rodzinie.

24 Aster Ur. 1- 10.01 Aster wrażliwy i mało konfliktowy. Lubi zacisze domowego ogniska i miłą atmosferę. Ceni przyjaciół i sam jest wiernym przyjacielem. Jest inteligentny i posiada dużą wiedzę, a przy tym jest pracowity, konsekwentny i wytrwały..

25 Krokus Ur. 11-19.02 Posiada tajemniczy magnes, który przyciąga ludzi. Lubi życie towarzyskie. Oczami wyobraźni widzi siebie realizującego niespotykane pasje. Często mu się udaje urzeczywistniać te plany, ale kosztuje go to dużo wysiłku.

26 Clematis Ur. 01-10.04 Clematis idzie śmiało i optymistycznie przez życie, drogą określoną przez siebie. Skoncentrowany na własnych uczuciach, planach i marzeniach. Dobrze czuje się w każdym towarzystwie.

27 Nasze spotkania... Jest wiele życia dróg którymi możemy pójść lecz jedna z nich przez Boga jest nam dana a kierunek na niej wyznaczają nasze spotkania... /Autor nieznany/ W RODZINIE SZKÓŁ ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

28 Wspomnienie jest formą spotkania. /Khalil Gibram/ Wspominajcie nas czasami.

29 Jeśli jest coś, co uszlachetnia duszę, to mieć przyjaciela. Jeśli jest coś, co jeszcze bardziej uszlachetnia duszę, to samemu być przyjacielem. Przyjaciel jest jak Anioł Stróż, zawsze próbuje ci pomóc.

30 Przepis na …...ciasto dla Przyjaciela Wziąć łyżeczkę modlitwy – dużą, nie żałować. Szczyptę chęci pomocy, kostkę przyjaźni. Dać porządną garść cierpliwości i zmieszać z utłuczoną masą dobroci - nigdy jej nie jest za dużo. Przydadzą się bakalie, garść dobrego humoru i życzliwego uśmiechu podnosi smak. Uwaga! Wystrzegać się gorzkich migdałów. Wymieszać starannie ręką odpowiedzialności, sumiennie rozwałkować. Ciasto podsypać dobrą dozą miłości. Przełożyć konfiturami dobrych uczynków i długo piec na rozgrzanym sercu. Smacznego….

31


Pobierz ppt "WITAJCIE!!!  Uśmiechnij się!!! TO MY!!! Przyjaciele."

Podobne prezentacje


Reklamy Google