Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego 26 – 600 Radom ul. Ceglana14 psp29radom.edupage.org.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego 26 – 600 Radom ul. Ceglana14 psp29radom.edupage.org."— Zapis prezentacji:

1

2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego 26 – 600 Radom ul. Ceglana14 psp29radom.edupage.org

3 NASZE PROPOZYCJE OFERUJEMY zgodnie z rozp. MEN oddziały przedszkolne opiekę w świetlicy od 6 30 do 17 00 oddzielna świetlica dla klas O - I i II - III smaczne posiłki w stołówce wyposażonej w nowoczesny sprzęt kompetentnych i życzliwych nauczycieli doraźny punkt konsultacyjny z psychologiem współpracę z pedagogiem zajęcia specjalistyczne: logopedyczne, rewalidacyjne, socjoterapeutyczne nowe sale w wydzielonym skrzydle szkoły z osobnym węzłem sanitarnym nowy, dobrze urządzony plac zabaw oraz boisko szkolne, od roku szkolnego 2016 /2017 nowa sala gimnastyczna bezpłatne dziecięce koła zainteresowań: j. angielskiego, umuzykalniające, plastyczne, teatralne DAJEMY MOŻLIWOŚĆ uczestniczenia w ciekawych zajęciach umożliwiających bezpośredni kontakt z przyrodą i sztuką samorealizacji kreatywnego myślenia i działania (udział w realizacji projektów edukacyjnych)

4

5

6 DZIEŃ OTWARTY Szanowni Rodzice zapraszamy z dziećmi na Dzień Otwarty w PSP nr 29 w dniu 12 marca 2016r. w godz.11 00 -13 00 Zaprezentujemy fragmenty zajęć w oddziałach przedszkolnych z różnych dziedzin edukacji; zgodnych z nową podstawą programową oraz pokaz multimedialny ukazujący dorobek placówki. Zapewniamy możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami i dyrekcją. W tym dniu można także uzyskać informacje w sprawie zapisu dziecka do szkoły oraz poznać bazę dydaktyczną placówki. Dyrekcja z Gronem Pedagogicznym PSP nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu


Pobierz ppt "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego 26 – 600 Radom ul. Ceglana14 psp29radom.edupage.org."

Podobne prezentacje


Reklamy Google