Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 dyrektor ds. marketingu Paulina Bączek „Kreatywna i pracowita, docenia innych pracowników i ich pracę”  dyrektor naczelny Paweł Laska „Zorganizowany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " dyrektor ds. marketingu Paulina Bączek „Kreatywna i pracowita, docenia innych pracowników i ich pracę”  dyrektor naczelny Paweł Laska „Zorganizowany."— Zapis prezentacji:

1

2

3  dyrektor ds. marketingu Paulina Bączek „Kreatywna i pracowita, docenia innych pracowników i ich pracę”  dyrektor naczelny Paweł Laska „Zorganizowany i stanowczy, idealny materiał na szefa.”  dyrektor ds. finansów Dawid Kuciarski „Muzyka jest moją pasją, a sci-fiction codziennością.”  opiekun Pani Oliwia Paczkowska „Posiada jasno określone zasady, stanowcza i zdecydowana. Wpiera miniprzedsiębiorstwo „Ones” pod każdym względem.”

4 Wiktor Cebula „Mieszkam w Sadkach, interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi. Lubię matematykę” Klaudia Koralewska Motto: "Jeżeli walczysz możesz przegrać. Jeżeli nie walczysz już przegrałeś " Krzysztof Frydryszek,,Kreatywny i dokładny, otwarty na nowe rozwiązania.” Jagoda Koper,,Kreatywna i pomocna.” Krzysztof Biernacki,,Kreatywny i ambitny, dobrze odnajduje się w grupie.” Bartosz Jaworski,,Zorganizowany i pomacny.”

5 Koszulki na wychowanie fizyczne R ę cznie robione ozdoby  Koszuli występują w wersji damskiej jak i w męskiej.  Posiadają nazwisko posiadacza z tyłu oraz logo naszego liceum z przodu.  W takiej koszulce każdy czuje się jak zwycięzca.  Zarówno spinki jak i bransoletki wykonane są własnoręcznie przez pracowników.  Produkty cechuje wytrzymałość oraz oryginalność. Długopisy z logo szkoły  Jedyne w swoim rodzaju długopisy, których nie można kupić nigdzie indziej.  Do wyboru będą dwa kolory tuszu: czarny oraz niebieski.

6  Potencjalnymi klientami są uczniowie naszego liceum.


Pobierz ppt " dyrektor ds. marketingu Paulina Bączek „Kreatywna i pracowita, docenia innych pracowników i ich pracę”  dyrektor naczelny Paweł Laska „Zorganizowany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google