Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gry w sieci! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gry w sieci! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Gry w sieci! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Co to jest Internet? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. To sieć połączonych ze sobą komputerów na całym świecie.

3 Dzięki tej sieci możesz grać w różne gry. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Oto niektóre z popularnych gier. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. wciel się w zabawnego psa, który pomaga rozwiązywać zagadki Możesz też pomóc bohaterom bronić ich świat. Podczas gry możesz się wcielić w wiele postaci z bajek i przeżywać z nimi przygody.

5 Oto lista bezpiecznych stron, na których znajdują się gry: http://klasoteka.pl/category/dla-dzieci/ http://czasdzieci.pl/gry-dla-dzieci/ http://grajlandia.pl/ http://www.cartoonnetwork.pl/ Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 A może spróbujesz stworzyć własną grę i zamieścić ją w sieci? Będzie to na pewno wspaniała zabawa! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Pamiętaj, żeby grać w gry, które znajdują się na bezpiecznych stronach. Rodzice powinni sprawdzać, w co grasz, a także, czy strony, na które wchodzisz są bezpieczne. Możesz też zaprosić rodziców do wspólnej zabawy. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Grając w gry w sieci możesz na swój komputer ściągnąć zagrożenie. Bądź ostrożny! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Poproś rodziców, aby zainstalowali program, który zatrzyma nieproszonych gości. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Może grasz z jednym z nich? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Gry w sieci! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google