Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młody obywatel na sportowo „Kronika sportowa czyli jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy” Działania jakie podjęliśmy - Młody Obywatel na sportowo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młody obywatel na sportowo „Kronika sportowa czyli jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy” Działania jakie podjęliśmy - Młody Obywatel na sportowo."— Zapis prezentacji:

1 Młody obywatel na sportowo „Kronika sportowa czyli jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy” Działania jakie podjęliśmy - Młody Obywatel na sportowo - zostały przygotowane w ramach programu „Młody Obywatel”, którego organizatorami są Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacja BGK. Program „Młody Obywatel” został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

2 Praca Grupa, którą zaangażowaliśmy w prace nad tym projektem liczyła 10 osób, a cała działalność trwała 1 miesiąc. Przygotowaliśmy film, w którym zaprezentowaliśmy 6 gier.

3 Chłopek W tę grę graliśmy na polu wcześniej przygotowanym przez nas, przypominało ono pole do gry w klasy. Jak grać zaprezentowały nam: Aleksandra Walenciak, Zuzanna Wiszniewska i Kinga Bator.

4 Linka, skakanka, guma Grę przedstawiły nam dziewczyny w tym m.in. Wiktoria Wysocka i Izabella Mucha.

5 Kapsle W kapsle graliśmy w piaskownicy na wcześniej narysowanym przez nas polu. Z tą grą zapoznali nas Maja Sylwanowicz, Szymon Szaciłło i Zuza Wiszniewska.

6 Państwa - miasta W grę graliśmy również w piaskownicy należało narysować koło i podzielić je na równe pola dla grających. Jak należy grać przybliżyły nam Aleksandra Walenciak, Wiktoria Wysocka, Emila Lodzińska i Oliwia Nowak.

7 Film o dawnych grach i zabawach został zaprezentowany 17 maja podczas święta szkoły – „Gimnazjaliki 2016” i spotkał się z dużym zainteresowaniem gości. Dodatkowo przygotowaliśmy stanowiska, na których szóstoklasiści z wszystkich szkół w gminie Krosno Odrzańskie mogli zapoznać się praktycznie z opisywanymi w filmie zabawami i rywalizować o przygotowane upominki.

8 Rybkobranie 2016 4 czerwca w naszym mieście organizowane było święto poświęcone dzieciom. W tym dniu postanowiliśmy w szerszym gronie zaprezentować naszą pracę, ale przede wszystkim pokazać młodym jak w inny, ciekawy sposób można spędzać wolny czas. Sporo milusińskich odwiedziło nasze stanowisko z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

9 Uczestnicy projektu Emilia Lodzińśka, Wiktoria Wysock, Oliwia Nowak, Kinga Bator, Izabella Mucha, Aleksandra Walenciak, Szymon Szaciłło, Anita Skorupska, Maja Sylwanowicz, Zuzanna Wiszniewska Opiekun Magdalena Struk

10


Pobierz ppt "Młody obywatel na sportowo „Kronika sportowa czyli jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy” Działania jakie podjęliśmy - Młody Obywatel na sportowo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google