Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technik pojazdów samochodowych Bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B !!! M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych M.12.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technik pojazdów samochodowych Bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B !!! M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych M.12."— Zapis prezentacji:

1 Technik pojazdów samochodowych Bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B !!! M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych M.12. Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych M.42. Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

2 Wraz z rozwojem motoryzacji wzrosło także zapotrzebowanie na dobrze wykształconych fachowców z zakresu naprawy i eksploatacji współczesnych pojazdów samochodowych. Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej. Technik pojazdów samochodowych

3 Warsztatach i serwisach samochodowych: Stacji kontroli pojazdów: Technik pojazdów samochodowych może pracować w: może pracować w: Fabryce samochodów:

4 UCZNIOWIE KLAS III TECHNIKUM MECHANICZNEGO I TECHNIKUM POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH MAJĄ MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU NA PRAKTYKI ZAGRANICZNE. NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO PROGRAMU „ERASMUS+” Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego. PROJEKT: „Mobilni w Europie - staże zagraniczne szansą na lepszy start w życie zawodowe”


Pobierz ppt "Technik pojazdów samochodowych Bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B !!! M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych M.12."

Podobne prezentacje


Reklamy Google