Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NAJWYŻSZY CZAS ODKRYĆ WELLSTAR. ŚWIATOWY LIDER W SOCIAL CLUB SELLING.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NAJWYŻSZY CZAS ODKRYĆ WELLSTAR. ŚWIATOWY LIDER W SOCIAL CLUB SELLING."— Zapis prezentacji:

1 NAJWYŻSZY CZAS ODKRYĆ WELLSTAR. ŚWIATOWY LIDER W SOCIAL CLUB SELLING

2 JAK CHCĄ PAŃSTWO ŻYĆ W PRZYSZŁOŚCI? PODWOIĆ DOCHODY? PRACOWAĆ TYLKO 20 GODZIN TYGODNIOWO? W 3 LATA BYĆ NIEZALEŻNYM FINANSOWO?

3 CO SIĘ ZMIENI, JEŚLI PAŃSTWO NIC NIE ZMIENICIE? PIENIĄDZE UMOŻLIWIAJĄ POZYTYWNE ZMIANY! CO CHCĄ ZMIENIĆ PAŃSTWO W SWOIM ŻYCIU?

4 RYNKI WZROSTU NR. 1: URODY I DIETETYCZNY OPOWIEDNI CZAS BY ZBUDOWAĆ DOBROBYT 300 MILIARDÓW BĘDZIE NA NOWO PODZIELONE!

5 WELLSTAR INTERNATIONAL ŚWIATOWY LIDER W BIONIC YOUTH ACTIVATION® ŚWIATOWY LIDER W SOCIAL CLUB SELLING® NIEMIECKA, MIĘDZYNARODOWA FIRMA Z ŁĄCZNYM PONAD 70 LETNIM DOŚWIADCZENIEM W BIZNESIE. PONAD 1000% WZROSTU W 2013! EKONOMICZNA PRASA BRANŻOWA: „WELLSTAR JEST KOLEJNYM MULTIMILIARDOWYM KONCERNEM DZIĘKI SOCIAL CLUB SELLING®“.

6 BIONIC YOUTH ACTIVATING SYSTEM FILOZOFIA BYAS TRADYCYJNE KREMY NIE DZIAŁAJĄ LUB TYLKO KÓTKOTRWALE. PRZYSZŁOŚCIĄ PIĘKNA JEST AKTYWOWANIE NATURALNEJ MŁODOŚCI. BAZUJE ONA NA WIERZE W SIEBIE I MŁODZIEŃCZYM WYGDLĄDZIE. DLATEGO POTRZEBUJESZ BIONIC: SYNERGIA BIOLOGII I TECHNOLOGII DZIĘKI BYAS POWSTAJE PRAWDZIWA MŁODOŚĆ I PRAWDZIWA WIARA W SIEBIE.

7 BYAS MOVE EYE LIFTER OCZY SĄ “OKNEM” PIEKNOŚCI, ALE TEŻ PIERWSZĄ CZĘŚCIĄ W KTÓREJ PRZEMIJA MŁODOŚĆ. BYAS EYE LIFTER  POWODUJE, ŻE WYGLĄDACIE MŁODZIEJ O PARĘ LAT.  PRZYNOSI NATYCHMIASTOWE ZMIANY, KTÓRE SĄ WIDOCZNE I WYMIERNE.  JEST NAJPROSTSZYM I NAJSZYBSZYM ROZWIĄZANIEM DLA LUDZI Z BRAKIEM CZASU.  JEST OPTYMALNY DO CODZIENNEGO UŻYTKU W KAŻADYM MIEJSCU (“ON THE MOVE”).

8 BYAS MOVE EYE LIFTER NOWOŚCI  JEDYNA W SWOIM RODZAJU, OPATENTOWANA TECHNOLOGIA MULTISYNCHRONICZNA®  MOBILNY  WSZĘDZIE PASUJE: TOREBKAKA, KÓRTKA, SAMÓCHOD ITD.  PROSTY DO UZUPEŁNIENIA

9 PRODUKT TURBO NA STARCIE KAŻDY OTRZYMA 5 BYAS EYE LIFTER  MOŻNA GO NATYCHMIAST I WSZĘDZIE POKAZAĆ  ŚWIETNIE SIĘ SPRZEDAJE  KAŻDY O TYM MÓWI SZYBKIE I PROSTE PIENIĄDZE W 2 DO 7 DNI. WZBUDZA ZAUFANIE I OTWIERA DRZWI NA WIĘCEJ… PLUS VOUCHER NA BYAS FACE LIFTER I BYAS BODY LIFTER.

10 GŁÓWNY PRODUKT: BYAS FACE LIFTER PROFESJONALNE ZABIEGI W DOMU ZA NIEWIELKĄ CENĘ! (TYLKO 6,5 PLN ZAMIAST 400 PLN ZA ZABIEG)  WYGLĄDAJ MŁODZIEJ  ZWALCZ ZMARSZCZKI  UJĘDRNIJ SKÓRĘ TWARZY  USUŃ NADMIAR TŁUSZCZU NA TWARZY  ZBUDUJ WIARĘ W SIEBIE  WIDOCZNE I WYMIERNE WYNIKI PRZYJEMNY I PROSTY - WYSOKO PROFESJONALNY SYSTEM ODMŁADZANIA SKÓRY TWARZY - DLA WŁASNEGO UŻYTKU.

11 BYAS SENSATION FACE LIFTER TRADYCYJNE KREMY NIE SĄ EFEKTYWNE: BRAK GŁĘBOKIEGO DZIAŁANIA. TYLKO BYAS MST® Z JONOFOREZĄ WNIKA GŁĘBOKO DO SKÓRY. BYAS MST® JEST JEDYNY W SWOIM RODZAJU, OPATENTOWANY, NATURALNY I BEZPIECZNY. JONOFOREZA KWAS HIALURONOWY RADIOFREKWENCJAEMS

12 BYAS FUNKCJNUJE SENSACJONALNIE 3-MINUTOWY SUKCES

13 BYAS PERFECTION BODY LIFTER NATURAL BODY FORMING® OPATENTOWANA TECHNOLOGIA MST® Z EMS- I TECHNOLOGIĄ RADIO-FREKWENCJI  REDUKUJE NADMIAR TŁUSZCZU  ZWALCZA CELLULIT  WZMACNIA I UJĘDRNIA SŁABE TKANKI I SKÓRĘ  FORMUJE CIAŁO BEZ DIET I SPORTU  KOMPLETNE ROZWIAZANIE DO UŻYTKU DOMOWEGO  FUNKCJONUJE PERFEKCYJNIE Z BYAS ONLINE COACHING

14 BYAS FUNKCJONUJE SENSACYJNIE BYAS BODY CHALLENGE MIEJSCE 1: JOSEPH BODNAR, BUDAPESZT W TYLKO 12 TYGODNI: 20 KG I 28 CM MNIEJ W TALI.

15 KAŻDY MOŻE ŁATWO ZARABIAĆ PIENIĄDZE Z BYAS

16 SOCIAL CLUB SELLING NOWOCZESNY BIZNES 21 WIEKU. PUNKT SPOTKAŃ BIZENESOWYCH DLA WSZYSTKICH PARTNERÓW. PROFESJONALNE ŚRODOWISKO DLA NAJWYŻSZYCH OBROTÓW: WSZĘDZIE - DOCHODY KLIENTÓW Z EYE LIFTER W DOMU - DOCHODY KLIENTÓW Z FACE LIFTER I BODY LIFTER W BEAUTY STYLE CLUB - IMPREZY KLUBOWE

17 CLUB SELLING = BIG SELLING  PAŃSTWO ROZDAJĄ VOUCHERY NA DARMOWE ZABIEGI.  PROFESJONALNI STYLIŚCI URODY WELLSTAR ROBIĄ ZABIEGI I SPRZEDAJĄ DLA PAŃSTWA! 50% TESTUJĄCYCH KUPUJE NATYCHMIAST. PROSTY MARKETING POPRZEZ ZAKUP NA RATY. 0 PLN ZALICZKI I 24 MIESIĄCE OD 80 PLN. POJEDYŃCZE ZABIEGI LUB CLUB-PARTY Z 4 OSOBAMI. WYDAJNIE I KORZYSTNIE

18 W JAKI SPOSÓB CHCESZ ODKRYĆ WELLSTAR? JAKO „RETAIL PARTNER” LUB „BUSINESS PARTNER”?


Pobierz ppt "NAJWYŻSZY CZAS ODKRYĆ WELLSTAR. ŚWIATOWY LIDER W SOCIAL CLUB SELLING."

Podobne prezentacje


Reklamy Google