Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opracowały : Aneta Biłanik i Klaudia Będkowska z III c.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opracowały : Aneta Biłanik i Klaudia Będkowska z III c."— Zapis prezentacji:

1

2 Opracowały : Aneta Biłanik i Klaudia Będkowska z III c

3  Nie udostępniaj nieznajomym swoich prawdziwych Danych.  Nigdy nie podawaj swoich haseł do kont  Używaj programów antywirusowych i antyspamowych.  Update! ( opcja programów antywirusowych )  Nie wierz wszystkiemu co czytasz w sieci

4  Jeśli ktoś wysyła ci obraźliwe maile albo zaczepia na czacie - nie odpowiadaj. Po co się wkręcać? Takie złośliwe osoby tylko na to czekają. Lepiej zignorować ich wiadomości - w końcu znudzi im się wysyłanie tych głupot i poszukają innej ofiary.

5

6  Takie dane jak twoje imię, nazwisko, numer telefonu czy komórki powinny być przez ciebie pilnie strzeżone. Nie należy ich podawać osobom poznanym przypadkowo na czacie czy gadu-gadu. Nigdy nie wiadomo, jak takie osoby będą chciały te dane wykorzystać.

7

8  choroby oczu,  skrzywienia kręgosłupa i pasa biodrowego,  zwyrodnienia stawów,  otyłość, zanik mięśni,  zaburzenia centralnego układu nerwowego,  zaburzenia emocjonalne,  uzależnienia.

9  Komputer i Internet to obecnie podstawowe źródła wiedzy. Pamiętać należy jednak aby nie spędzać przed nim zbyt dużo czasu gdyż można się uzależnić  Jak pokazują badania bardzo łatwo jest się uzależnić od Internetu. A szczególnie od...

10 0 duże, 0 posiadające dwa blaty, aby klawiatura była nieco niżej, 0 ustawione tak, by siedzieć bokiem lub przodem do pokoju.

11  ergonomiczna, o specjalnym kształcie i miejscu na nadgarstki lub ze specjalną podstawką pod nadgarstki,  ustawiona tak, aby nie trzeba było do niej specjalnie sięgać, powinna znajdować się tuż przed dłońmi, które powinny być oparte o blat stołu.

12  Myszka powinna znajdować się tuż koło klawiatury z prawej strony (w przypadku osób leworęcznych – z lewej), tak aby droga ręki z klawiatury do myszki była możliwie najkrótsza i nie wymagała ruchu łokcia.

13  A więc pamiętajmy, komputer i Internet stanowi niezłą rozrywkę ale należy korzystać z niej Z UMIAREM !!!!!!!!!!!!!!!


Pobierz ppt "Opracowały : Aneta Biłanik i Klaudia Będkowska z III c."

Podobne prezentacje


Reklamy Google