Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Boisko szkolne bez placu zabaw to trzeba zmienić! Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu z okolicznymi przedszkolami oraz społecznością lokalną dzielnicy ZABRZE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Boisko szkolne bez placu zabaw to trzeba zmienić! Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu z okolicznymi przedszkolami oraz społecznością lokalną dzielnicy ZABRZE."— Zapis prezentacji:

1 Boisko szkolne bez placu zabaw to trzeba zmienić! Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu z okolicznymi przedszkolami oraz społecznością lokalną dzielnicy ZABRZE CENTRUM POŁUDNIE www.todlamniewazne.pl

2 Zuzia z I c mówi tak: Na tym boisku bawiła się moja mama… Szkoła ma prawie 60 lat … Nigdy nie było tu PLACU ZABAW choć jest tak dużo miejsca!

3 Tak bym chciała aby tu były huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica… I żeby moja babcia miała gdzie usiąść… A ja marzę o drabinkach i ściance wspinaczkowej…

4 Plac zabaw to właśnie to czego potrzebujmy… Czy ktoś nam pomoże? Hej dorośli – zróbcie coś!

5 Plac zabaw to ruch i zabawa, to uśmiechnięte dzieci, to szczęśliwi dorośli… Plac zabaw to spełnienie marzeń…dobrych kilku pokoleń mieszkańców tej okolicy – czyż nie?

6 DZIĘKUJEMY I PROSIMY O POMOC I ZAANGAŻOWANIE www.todlamniewazne.pl


Pobierz ppt "Boisko szkolne bez placu zabaw to trzeba zmienić! Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu z okolicznymi przedszkolami oraz społecznością lokalną dzielnicy ZABRZE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google