Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak korzystać z komputera i z Internetu? Komputer Monitor Wciśnij przycisk włączający komputer (najczęściej znajduje się na środku komputera). Wciśnij.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak korzystać z komputera i z Internetu? Komputer Monitor Wciśnij przycisk włączający komputer (najczęściej znajduje się na środku komputera). Wciśnij."— Zapis prezentacji:

1

2 Jak korzystać z komputera i z Internetu?

3 Komputer Monitor Wciśnij przycisk włączający komputer (najczęściej znajduje się na środku komputera). Wciśnij przycisk włączający monitor (najczęściej znajduje się z boku lub pod spodem monitora). Włącz: click*

4 ZACZEKAJ CHWILECZKĘ, ABY KOMPUTER MÓGŁ SIĘ NAŁADOWAĆ. W TYM CZASIE MOŻESZ WYPIĆ HERBATKĘ ;-) Zaczekaj!

5 IKONA - NIEWIELKI OBRAZEK WIDOCZNY NA EKRANIE, KTÓRY SYMBOLIZUJE DANY PLIK I SŁUŻY JAKO ODSYŁACZ. Co to jest ikona ?

6 FOLDER - JEST POJEMNIKIEM, KTÓRY PRZECHOWUJE ZASOBY KOMPUTERA, TAKIE JAK STACJE DYSKÓW, DRUKARKI, INNE FOLDERY I PLIKI. Co to jest folder ?

7 JAKIE CIEKAWE RZECZY MASZ W KOMPUTERZE, WCIŚNIJ : Zobacz! STARTWSZYSTKIE PROGRAMY I ZOBACZ JAKIE CIEKAWOSTKI TAM MASZ !

8 NAJEDŹ MYSZKĄ NA IKONĘ INTERNETU (LUB NA IKONĘ TEGO CO CHCESZ OTWORZYĆ) Poruszaj myszką. click*

9 NASTĘPNIE CZYTAJ Z ZACIEKAWIENIEM INFORMACJE, GDY SKOŃCZYSZ WYŁĄCZ WYSZUKIWARKĘ (NACIŚNIJ KRZYŻYK ZNAJDUJĄCY SIĘ U GÓRY WYSZUKIWARKI, PO PRAWEJ STRONIE). Wpisz w wyszukiwarkę to czego chcesz się dowiedzieć. Wyszukiwarka

10 START Aby zamknąć system naciśnij: WYŁĄCZ KOMPUTER WYŁĄCZ

11 CHWILKĘ, AŻ NA MONITORZE ZGAŚNIE OBRAZ. WYŁĄCZ MONITOR TYM SAMYM PRZYCISKIEM, KTÓRYM GO WŁĄCZYŁEŚ. Zaczekaj!

12 WŁAŚNIE UDAŁO CI SIĘ SAMODZIELNIE WŁĄCZYĆ I WYŁĄCZYĆ KOMPUTER ! GRATULACJE!

13 Nasza klasa na informatyce

14 PRACE WYKONAŁY: Praca wykonana pod nadzorem Pani Hanny Śniecińskej. Patrycja JanuszczykAdrianna PiekartEwelina Przytuła


Pobierz ppt "Jak korzystać z komputera i z Internetu? Komputer Monitor Wciśnij przycisk włączający komputer (najczęściej znajduje się na środku komputera). Wciśnij."

Podobne prezentacje


Reklamy Google