Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła sukcesu ! 1.Zdawalność egzaminu maturalnego w 100% ! 2.Należymy do szkół znajdujących się na wysokich miejscach w rankingach ! 3.EWD od lat w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła sukcesu ! 1.Zdawalność egzaminu maturalnego w 100% ! 2.Należymy do szkół znajdujących się na wysokich miejscach w rankingach ! 3.EWD od lat w."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Szkoła sukcesu ! 1.Zdawalność egzaminu maturalnego w 100% ! 2.Należymy do szkół znajdujących się na wysokich miejscach w rankingach ! 3.EWD od lat w polu Szkoła Sukcesu. 4.Mamy szeroką ofertę edukacyjną. 5.Stawiamy na kierunki politechniczne i biomedyczne. 6.Rozwijamy zainteresowania humanistyczne. 7.Szeroka gama języków obcych na bardzo wysokim poziomie. 8.Mamy sukcesy w olimpiadach przedmiotowych. 9.Absolwenci są dobrze przygotowani do studiów wyższych w kraju i za granicą.

4

5 Wybierz XIV Liceum Ogólnokształcące w Gdyni ! EWD miarą jakości pracy naszej Szkoły

6 Edukacyjna wartość dodana. EWD – to podstawowy wskaźnik miary efektywności oraz postępu poczynionego przez uczniów podczas nauki w cyklu trzyletnim. Na jego podstawie ocenia się także pracę szkoły, jej wkład w rozwój ucznia. Do obliczenia EWD służą wyniki zewnętrznego egzaminu maturalnego i mierzy się w cyklu trzyletnim. EWD to także postawawowy wskaźnik do oceny pracy szkoły przez organa założycielskie ( urząd miasta) oraz kontrolujące ( kuratoria). Na podstawie EWD z lat 2011-13 XIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika to SZKOŁA SUKCESU !

7 EWD hum.

8 EWD pol EWD pol. EWD polski

9 EWD mat.-przyr.

10 EWD mat EWD mat.

11

12 Z życia szkoły Dlatego warto wybrać XIV Liceum Ogólnokształcące !


Pobierz ppt "Szkoła sukcesu ! 1.Zdawalność egzaminu maturalnego w 100% ! 2.Należymy do szkół znajdujących się na wysokich miejscach w rankingach ! 3.EWD od lat w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google