Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mentoring Mirosław Chybicki. Mentoring Osobisty kontakt ja – Ty Zamiast nauczania – uczestniczenie Zamiast objaśniania – dzielenie się doświadczeniem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mentoring Mirosław Chybicki. Mentoring Osobisty kontakt ja – Ty Zamiast nauczania – uczestniczenie Zamiast objaśniania – dzielenie się doświadczeniem."— Zapis prezentacji:

1 Mentoring Mirosław Chybicki

2

3

4

5 Mentoring Osobisty kontakt ja – Ty Zamiast nauczania – uczestniczenie Zamiast objaśniania – dzielenie się doświadczeniem Zamiast/oprócz doradzania – wspólne poszukiwanie rozwiązań

6 Co ułatwia bycie mentorem? Przyjemność z obcowania z ludźmi „Wyczucie” do ludzi „Jeżeli chcesz być dobrym mentorem – najpierw zrozum siebie i innych ludzi” J. Maxwell Otwartość w dzieleniu się swoim doświadczeniem Poczucie że jest obszar, na którym znam się naprawdę bardzo dobrze (zasada 10000 godzin)

7 Mentoring z lotu ptaka Zacznij od serca „Dobrzy mentorzy rozumieją, że życie to dzielenie się”

8 Mentoring z lotu ptaka Droga jest celem „Mentoring wymaga wytrwałości”

9 Mentoring z lotu ptaka Do Twojego świata – przez mój świat „Mentoring wymaga otwartości”

10 Mentoring z lotu ptaka Światło, ogień i wsparcie „Mentoring to kombinacja wiedzy, poszukiwania pasji i wsparcia”

11 Mentoring z lotu ptaka Oprzyj się o trwałe głębokie wartości „Dlaczego robię to co robię? Dlaczego Ty robisz to co robisz?” Miłość i praca Ora et labora

12 Mentoring z lotu ptaka Nie za dużo na raz! „Lepiej dać jeden diament – czy diament ukryty w worku z piaskiem?”

13

14 Powodzenia!


Pobierz ppt "Mentoring Mirosław Chybicki. Mentoring Osobisty kontakt ja – Ty Zamiast nauczania – uczestniczenie Zamiast objaśniania – dzielenie się doświadczeniem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google