Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

,,Góra grosza” to akcja polegająca na zbieraniu monet przez uczniów. Braliśmy w niej udział na przełomie listopada i grudnia.,,Góra grosza” jest organizowana.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ",,Góra grosza” to akcja polegająca na zbieraniu monet przez uczniów. Braliśmy w niej udział na przełomie listopada i grudnia.,,Góra grosza” jest organizowana."— Zapis prezentacji:

1

2 ,,Góra grosza” to akcja polegająca na zbieraniu monet przez uczniów. Braliśmy w niej udział na przełomie listopada i grudnia.,,Góra grosza” jest organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom.

3 Przez cały rok zbieraliśmy nakrętki, baterie i makulaturę na cele charytatywne. Zbierały je wszystkie klasy i oddawały do świetlicy szkolnej. Uzbieraliśmy naprawdę dużo tych surowców.

4 W ciągu całego roku robiliśmy zdrowe śniadania, które później zjadaliśmy. Nasza klasa była wyróżniona, ponieważ jako jedyna w całej szkole gotowała przeróżne przysmaki oraz przygotowywała sałatki i pasty jajeczne.

5 Trzy razy na tydzień dostawaliśmy mleko albo jogurt. Były różne smaki mleka: naturalny, waniliowy i czekoladowy. Jednak smaki jogurtów to brzoskwiniowy oraz truskawkowy.

6 Braliśmy udział w różnych konkursach m.in recytatorskich, karaoke, plastycznych, przyrodniczych i matematycznych.

7 Razem z klasą dwie Panie Anie zabrały nas do kina. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza z nich razem z Panią Anią Winiarz poszła na,,Batman vs Superman’’, a druga z Panią Anią Grolik na,,Kung fu panda 3’’.

8 Wszystkie klasy piąte pojechały na trzydniową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Zwiedzaliśmy: 7 kościołów, kaplicę czaszek, kopalnię złota, most Karola, wodospad Wilczki, twierdzę Kłodzką oraz Paczków.

9 Pierwszego czerwca z okazji Dnia Dziecka każde klasy miały zawody. W klasach piątych wygrała 5c, ale zawody i tak były fajne.

10


Pobierz ppt ",,Góra grosza” to akcja polegająca na zbieraniu monet przez uczniów. Braliśmy w niej udział na przełomie listopada i grudnia.,,Góra grosza” jest organizowana."

Podobne prezentacje


Reklamy Google