Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pojechał filatelista na wojnę i dostał serię. Kupił sobie facet długopis i się popisał. Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pojechał filatelista na wojnę i dostał serię. Kupił sobie facet długopis i się popisał. Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie."— Zapis prezentacji:

1

2 Pojechał filatelista na wojnę i dostał serię. Kupił sobie facet długopis i się popisał. Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie.

3 Szedł facet przez budowę i go zamurowało. Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojęcie przechodzi. Dopóty dzban wodę nosi, dopóki nie założą wodociągu.

4 Dwaj myśliwi postanowili uczcić polowanie. Strzelili sobie po jednym. Mamy kręcić - pytają reżysera kamerzyści. Nie, pokazujcie prawdę! Nie obgryzaj paznokci - Wenus z Milo też tak zaczynała.

5 Szedł facet przez las i zdębiał. Szedł reżyser ulicą i film mu się urwał. Dziewiczość lasu świadczy o impotencji wiatru.

6 Szedł facet koło koparki i dał się nabrać. Szedł facet przez lód i się załamał. Czy nie przeszkadza panu mieszkanie koło autostrady? - Nniiieeeee... Lepiej mieć tasiemca niż żadnego życia wewnętrznego.

7 Po co są rzeki? - Żeby się nie kurzyło jak statek hamuje. Wszyscy wychodzą, reszta zostaje. Nie pal papierosów. Pal licho. Umarli żyją krócej. Szedł Mozart i Bach!

8 Szedł facet koło betoniarki i się zmieszał. Wyjrzał żołnierz z okopu i coś mu do łba strzeliło. Jedyne co mnie tu trzyma to grawitacja.

9 Dziadek brał udział w zawodach balonowych i nieźle wypadł. Dwaj maszyniści rozmawiają w czasie jazdy lokomotywą. W końcu jeden z nich się zdenerwował i skierował rozmowę na inne tory. Pewien żołnierz chciał się zabawić. Wszedł na minę i nieźle się rozerwał.

10 Idzie facet przez przedpokój i słyszy dziwne odgłosy za drzwiami. Otwiera drzwi, a tam zbieg okoliczności. Siedzi facet w pokoju i nagle słyszy dziwne szemranie w szafie. Otwiera szafę, a tam palto z mody wychodzi. Nie toleruję nietolerancji.

11 Przy życiu trzyma mnie myśl, że już długo nie pożyję. Pewien rolnik powiesił swoje konie na drzewie i powiedział do nich "Wiśta!" Przeszedłem sam siebie. Chodnik. Śmierć samobójcom!

12 Leży facet w łóżku. Obok wielka plama krwi, a pod łóżkiem... ranny pantofel. Szedł krawiec w nocy ulicą i zaszył się w ciemnościach. Gdzie diabeł nie może tam mówi dobranoc.

13 Mniejsza ilość zębów zwiększa swobodę języka. Robiła babcia na drutach, przejechał tramwaj i spadła. Chodzenie po bagnach wciąga. Gdzie dwóch się bije tam korzysta... dentysta.

14 Idą mrówki przez most. Pierwsza, druga, pół do trzeciej... Życie to choroba przenoszona drogą płciową. Starzy są jak nietoperze: głuche, ślepe i się czepiają. Znam twoich rodziców. Fajni faceci.

15 Autobus to brzmi tłumnie. Raz na wozie, raz nawozem. Wychodzi rolnik na pole a tam w gruncie rzeczy... Przyleciał ptaszek do gniazdka i go pokopało...

16 Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę. Człowiek rodzi się mądry a potem idzie do szkoły. Wychodzi facet na balkon i widzi, że z góry wióry lecą. Idzie na górę, a tam sąsiad struga wariata.

17

18


Pobierz ppt "Pojechał filatelista na wojnę i dostał serię. Kupił sobie facet długopis i się popisał. Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google