Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W barwach biało - czerwonych Projekt realizowany w ramach obchodów Dnia Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W barwach biało - czerwonych Projekt realizowany w ramach obchodów Dnia Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja."— Zapis prezentacji:

1

2 W barwach biało - czerwonych Projekt realizowany w ramach obchodów Dnia Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja

3 W tym roku przystąpiliśmy do projektu „W barwach biało – czerwonych”. Chcieliśmy jak najmocniej zaakcentować, jak ważne dla nas są majowe święta. Do udziału w projekcie udało nam się zaangażować całą społeczność szkoły – nie tylko nauczycieli i uczniów, ale też ich rodziców. Ogłosiliśmy konkurs na najbardziej zaangażowaną w realizację projektu klasę. Uczniowie zbierali punkty za przygotowanie okolicznościowych plakatów, największą ilość wykonanych flag państwowych oraz za przygotowanie wystroju sali. Część prac dzieci wykonywały na zajęciach plastycznych, część zaś w domu wspólnie z rodzicami. Zaangażowanie klas przeszło nasze oczekiwania. Do organizatorów wpłynęło 60 plakatów i 5138 flag. Zostały one wykorzystane do dekoracji szkoły. Zorganizowaliśmy też apel z okazji Święta 3 Maja. Był on bardzo dobrą okazją do podsumowania naszych konkursów – na najpiękniejszy plakat oraz na najbardziej zaangażowaną w realizację projektu klasę. Wyróżnione klasy otrzymały dyplomy, słodycze oraz biało – czerwone chorągiewki. Zorganizowaliśmy spotkanie dzieci i ich rodziców, na którym wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fotoreportażu z realizacji projektu. wyk. Dorota Strenkowska, Marlena Kraszewska utwór muzyczny:http://www.bibliotekapiosenki.pl/Trzeci_Maj_(Witaj_majowa_jutrzenko_)

4

5

6

7


Pobierz ppt "W barwach biało - czerwonych Projekt realizowany w ramach obchodów Dnia Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google