Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niezwykły tydzień w szkole Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niezwykły tydzień w szkole Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach."— Zapis prezentacji:

1 Niezwykły tydzień w szkole Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach

2 Przeprowadzone akcje: Przedstawienie teatru profilaktycznego „Sieciaki”; Grupa T z Torunia Dzień Życzliwości; Wyjazd do Strzegomia do teatru na spektakl pt.”Marzenia do spełnienia” „Rzuć palenie razem z nami”

3 Sieci@ki Dnia 20 listopada 2013 roku do Szkoły Podstawowej w Kostomłotach zawitała Grupa T z Torunia. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia spektaklu profilaktycznego pod tytułem „Sieci@ki”, propagującego bezpieczeństwo dzieci w sieci. W spektaklu poruszony został problem cyberprzemocy- coraz bardziej powszechnego zjawiska wśród dzieci i młodzieży. Prześladowanie przez internet jest szczególnie groźne, dlatego że poniżające materiały są dostepne w krótkim czasie dla wielu osób i pozostają w sieci na zawsze. Spektakl mogliśmy obejrzeć w ramach działań profilaktycznych Urzędu Gminy Kostomłoty.

4 Fotki z przedstawienia

5 Zabawa w głuchy telefon

6 Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień Tolerancja to za mało!

7 21 listopada 2013r. W tym dniu odbył się apel, podczas którego cała szkoła zaśpiewała hymn dnia pt.: „21 listopada”. Następnie wybraliśmy najżyczliwszego ucznia i uczennicę w szkole. Nie zabrakło również słodkości, którymi zostali wszyscy obdarowani

8 Najżyczliwsi uczniowie:

9 „Rzuć palenie razem z nami” Ogólnopolska akcja realizowana we współpracy z Powiatową Stacja sanitarno- epidemiologiczną w Środzie Śląskiej

10 Uczennice w roli popularyzatorów akcji- rozdawanie ulotek przed zebraniem z rodzicami

11 Wyjazd do teatru- Strzegom Dolnośląski Teatr Młodego Widza przedstawił spektakl pt. „Marzenia do spełnienia”, widzowie czynnie uczestniczyli w wydarzeniach na scenie- oglądali genialny pokaz figur balonowych a Śmieciożerca prezentował teatr recyklingu.

12 Zdjęcia z teatru

13 Śmieciożerca w akcji…


Pobierz ppt "Niezwykły tydzień w szkole Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google