Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Crayzolki” o sobie Laureatki I miejsca XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni (Wrocław, 1-3 kwietnia 2016.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Crayzolki” o sobie Laureatki I miejsca XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni (Wrocław, 1-3 kwietnia 2016."— Zapis prezentacji:

1 „Crayzolki” o sobie Laureatki I miejsca XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni (Wrocław, 1-3 kwietnia 2016 r.)

2 POWIEMY WAM KIM JESTEŚMY… CO OSIĄGNELIŚMY… I DO CZEGO DĄŻYMY… GŁĘBOKI ODDECH… ZACZYNAMY:

3 Destination Imagination (DI) jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży zorientowanym na kreatywne rozwiązywanie problemów. Bazuje na koncepcji myślenia dywergencyjnego (rozbieżnego), zakładającego, że istnieje więcej niż jedna droga do rozwiązania problemu.

4 KIM JESTEŚMY Nazwałyśmy się „CRAYZOLKI” bo... bo to do nas pasuje ! Reprezentujemy Szkołę Podstawową nr 2 w Józefowie. A wyglądamy tak:

5 CO ZROBIŁYŚMY Przez rok pracowałyśmy nad przygotowaniem się do udziału w polskiej OLIMPIADZIE KREATYWNOŚCI Opracowałyśmy scenariusz występu, przygotowałyśmy scenografię i atrybuty. Ciężko trenowałyśmy cały rok dopracowując szczegóły i szlifując jakość naszego występu.

6 TRENER GRUPY – Anetta Myszkorowska Marysia Żelewska Wiktoria Iwanik Ola Wiśniewska Gabrysia Fedorko Wiktoria Onufrowicz Ala Niczyporuk TO MY....

7 GDZIE JESTEŚMY: Zaangażownie całej ekipy i wiele godzin pracy zaowocowały zajęciem I-go miejsca w ogólnopolskim finale DI

8 NASTĘPNY KROK... Główną nagrodą jest udział w ŚWIATOWYM FINALE DI W USA Udział jest nagrodą – to wielkie wyróżnienie – ale koszt podróży i pobytu jest po naszej stronie. Udział jest naszym marzeniem– MAMY SZANSĘ! Jesteśmy pracowite i zdeterminowne. Na pewno potrafimy dać z siebie 100% aby zrealizować cel – a żaden cel nie jest poza naszym zasięgiem.

9 KOSZTY… POTRZEBA NAM : ok.100 000 złotych na co: przelot do USA, transport, pobyt, ubezpieczenie, zakwaterowanie. NASZ WKŁAD: Nasi RODZICE są w stanie pokryć koszt udziału na poziomie 50%.

10 KOSZTY? czy INWESTYCJA?! POZOSTAJE ok. 50 TYS PLN DO ZAINWESTOWANIA… TAK! TO MOŻE BYĆ WASZA INWESTYCJA ….. Jesteśmy twórcze zdolne i pracowite... Potrzebujemy wsparcia ale potrafimy zrewanżować się za okazaną pomoc. A CO MY MOŻEMY ZAOFEROWAĆ? ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO – PRZEKAŻESZ A ODPISZESZ do 6% od dochodu (darowizna na cele porządku publicznego) REKLAMA na strojach teamu - T-SHIRTy, dresy, bluzy, czapeczki itp MEDIA RESPONSE WIZYALIZACJA LOGO SPONSORA NA WSZYSTKICH MATERIAŁACH DRUKOWANYCH W OFICJALNYM OBIEGU INFORMACJA O SPONSORACH WE WSZYSTKICH MATERIAŁACH OFICJALNYCH SZKOŁY POKAZ FINAŁOWEGO PRZEDSTAWIENIA DLA FIRM SPONORUJĄCYCH

11 ZAPRASZAMY


Pobierz ppt "„Crayzolki” o sobie Laureatki I miejsca XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni (Wrocław, 1-3 kwietnia 2016."

Podobne prezentacje


Reklamy Google