Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technik cyfrowych procesów graficznych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technik cyfrowych procesów graficznych"— Zapis prezentacji:

1 Technik cyfrowych procesów graficznych
NOWOŚĆ Technik cyfrowych procesów graficznych Kod:

2 Charakterystyka zawodu
Jeżeli interesują Cię różne techniki komputerowe, posiadasz zmysł plastyczny i chciałbyś odkrywać tajniki profesjonalnych graficznych programów komputerowych, dołącz do nas. Proponujemy Ci kierunek, który umożliwia naukę wszystkich zagadnień związanych z szeroko pojętym projektowaniem komputerowym oraz zdobycie tytułu technika.

3 Charakterystyka zawodu
Jakie uzyskasz kwalifikacje? przygotowywanie publikacji i prac graficznych do drukowania obsługiwanie cyfrowych systemów produkcyjnych stosowanych w poligrafii przygotowywanie prezentacji graficznych i multimedialnych wykonywanie i wdrażanie internetowych projektów multimedialnych prowadzenie procesów drukowania A54 A25 A55

4 Charakterystyka zawodu
Chcesz poznawać nowoczesne aplikacje do tworzenia multimediów, prezentacji, publikacji drukowanych i elektronicznych oraz projektować aplikacje WWW? Nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Podczas nauki duży nacisk kładzie się na obsługę nowoczesnego oprogramowania w zakresie grafiki komputerowej. Technik cyfrowych procesów graficznych wykonuje między innymi: komputerowe łamanie i skład tekstu, korekcję i dopasowanie kolorów w plikach drukarskich, obróbkę grafiki do druku lub prezentacji

5 Możliwość zatrudnienia dla absolwentów
Technicy cyfrowych procesów graficznych są przygotowani do pracy przy szeroko pojętym procesie wytwarzania produktów poligraficznych, począwszy od projektowania, aż po kontrolę jakości. Technik cyfrowych procesów graficznych jest potrzebny niemal w każdej agencji reklamowej, firmach wydawniczych czy dużej lub małej drukarni. Od jego umiejętności zależy bowiem ostateczny wygląd ulotek, plakatów, gazet i czasopism oraz książek.

6 Możliwość zatrudnienia dla absolwentów
szeroko pojętych multimediach, np. w studiach reklamowych studiach grafiki, studiach fotografii cyfrowej w zakładach poligraficznych, w tym przy projektowaniu opakowań drukowaniu cyfrowym i dalszej obróbce, obsłudze cyfrowych systemów zarządzania drukarnią własnej firmie świadczącej usługi z zakresu grafiki komputerowej Absolwent, posiadając tytuł technika cyfrowych procesów graficznych, może znaleźć zatrudnienie w:

7 Szczegółowe informacje o zawodzie i procedurze rekrutacyjnej znajdziesz na naszej stronie : Zawód dla kreatywnych – Zawód dla ciebie!


Pobierz ppt "Technik cyfrowych procesów graficznych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google