Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwsze Forum Menadżerów Prelegenci Dr Rafał Dudkowski doświadczony konsultant w obszarze wdrażania innowacji w firmach, prelegent Harvard Business Review.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwsze Forum Menadżerów Prelegenci Dr Rafał Dudkowski doświadczony konsultant w obszarze wdrażania innowacji w firmach, prelegent Harvard Business Review."— Zapis prezentacji:

1

2 Pierwsze Forum Menadżerów Prelegenci Dr Rafał Dudkowski doświadczony konsultant w obszarze wdrażania innowacji w firmach, prelegent Harvard Business Review Polska Jest doświadczonym konsultantem i trenerem w dziedzinie strategii wzrostu, tworzenia nowych modeli biznesowych, zarządzania innowacjami, rozwoju nowego biznesu i nowych produktów. Posiada 11-letnie doświadczenie w realizacji projektów doradczych i prowadzeniu warsztatów dla firm takich jak: PTC, TP SA, Orange, Ciech, Bank BGŻ w Polsce oraz Porsche, SCA, Scania, Vodafone, Bang & Olufsen, Elopak, Credit Suisse, TeliaSonera czy Swisscom za granicą. Wykładowca akademicki i szef projektów badawczych w dziedzinie innowacji w Szwajcarii i Szwecji. Posiada doktorat w dziedzinie zarządzania innowacjami z Uniwersytetu St. Gallen w Szwajcarii. Jest autorem wielu publikacji na temat zarządzania innowacjami w Polsce i za granicą oraz współautorem książki Business Model Generation. Roman Polko Generał, komandos, dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania Kierował zagranicznymi misjami wojennymi i stabilizacyjnymi. Doradzał Prezydentowi Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawach zwalczania terroryzmu i bezpieczeństwa. Był zastępcą Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zaufali mu szefowie korporacji i małych firm, odnoszących sukcesy, ale też stojących w obliczu kryzysu, liderzy lokalnych społeczności przejmujący władze w administracji i młodzi-ambitni szukający swojej szansy w startupach. Publikacje „Szefologika, czyli logika szefowania”, „Rozgromić konkurencję” (dwa wydania), w przygotowaniu „Sztuka przetrwania”, czyli rzecz o współczesnych wyzwaniach bezpieczeństwa.

3 Pierwsze Forum Menadżerów Program 10 grzechów głównych innowatora Najczęściej popełniane błędy w procesie innowacji Dlaczego popełniamy błędy w byciu innowatorami? Przykłady „grzesznych” zachowań Jak unikać grzechów głównych w zarządzaniu innowacjami i nie grzeszyć więcej? LIDER, czyli kto? Jak kształtować w sobie cechy przywódcze Dlaczego z dwóch żołnierzy zawsze jeden jest dowódcą? Zespół i lider - kiedy razem, a kiedy osobno? Motywować i nie demotywować - co powoduje, że Twoim ludziom chce się chcieć? Zanim przyjdą wątpliwości czyli o zaletach szybkiego podejmowania decyzji Czy lider w kryzysie może sobie pozwolić na przeżywanie emocji? Kształtowanie kultury organizacji uczącej się i ducha zespołu („esprit de corps”) Jagiełło na wzgórzu czy von Jungingen wśród rycerzy – kto lepiej sprawdza się w bitwie o wszystko? Dlaczego można kapitanowi wybaczyć pomyłkę w kierowaniu okrętem, ale już nie ucieczkę z tonącego statku? Menadżer Roku 2016 - finał plebiscytu

4 Z okazji Pierwszego Forum Menadżerów wydamy RAPORT - Made in Podkarpacie Raport Made in Podkarpacie Firmy rodzinne, lokalne i globalne Dodatek specjalny na forum, dotyczący kondycji podkarpackiej gospodarki, a w nim: globalne firmy lokalne szanse i bariery rozwoju przykłady dobrych praktyk w lokalnym biznesie strategia samorządu w inicjowaniu rozwoju regionalnego rola przedsięwzięć start-up uczelnie jako inkubatory przedsiębiorczości Raport zostanie wydany na uszlachetnionym papierze i wydrukowany w formacie zbliżonym do B4. Otrzymają go menadżerowie uczestniczący w konferencji oraz czytelnicy GC Nowiny.

5 Format i cennik Reklamodawcy otrzymają indywidualną liczbę bezpłatnych zaproszeń na Forum Menadżerów Podkarpacia Termin publikacji z GC Nowiny: 16 czerwca (czwartek); termin przyjmowania materiałów: 9 czerwca (czwartek) Pierwsza strona oraz okładki (II, III, IV) są zarezerwowane dla partnerów forum

6 DZIĘKUJEMY


Pobierz ppt "Pierwsze Forum Menadżerów Prelegenci Dr Rafał Dudkowski doświadczony konsultant w obszarze wdrażania innowacji w firmach, prelegent Harvard Business Review."

Podobne prezentacje


Reklamy Google