Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim- ucz się i pracuj na poziomie europejskim!”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim- ucz się i pracuj na poziomie europejskim!”"— Zapis prezentacji:

1 „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim- ucz się i pracuj na poziomie europejskim!”

2 Przyjazd i wycieczka po Eisenach Najwęższy dom na świeciePrzed pomnikiem J.S.Bacha Po długiej podróży dotarłyśmy do Eisenach, gdzie całą grupą zwiedzałyśmy miasto, jednocześnie sprawdzając swoje umiejętności językowe.

3 Waldhotel Rennsteighöhe – nasze miejsce praktyk

4 Nasze praktyki rozpoczęłyśmy 8 kwietnia 2015r. w Waldhotel Rennsteighöhe. W czasie praktyk miałyśmy okazję poznać kulturę Niemiec, sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności językowe, społeczne i zawodowe.

5 Erfurt W czasie wizyty monitorującej zabrano nas na wycieczkę do Erfurtu, gdzie miałyśmy okazję spotkać się z panią koordynator Marzeną Kasprzyk i resztą grupy, gdzie dzieliłyśmy się swoimi przeżyciami i wrażeniami.

6 Sala restauracyjna Sala śniadaniowa Miejsca pracy: kuchnia, restauracja oraz bar. Kuchnia

7 Pomimo, że bywały bardzo pracowite dni, to wśród pracowników zawsze panowała w stosunku do nas miła, przyjazna i pełna humoru atmosfera.

8 Wolny czas W wolne od pracy dni nie miałyśmy zbyt wiele rozrywek do wyboru. Z każdej możliwej strony był za to las, więc spacerów i świeżego powietrza nam nie brakowało. Na szczęście odnalazłyśmy też oddalone o kilka km miasto, dzięki czemu poczułyśmy choć trochę cywilizację

9 Koniec praktyk, pora wracać do Polski ! 5 maja 2015r. nadeszła pora wyjazdu i powrotu do domu. Na pewno przez bardzo długi czas będziemy wspominać pobyt w tym miejscu, poznanych ludzi i będziemy wykorzystywać umiejętności tam zdobyte. Wykonały: Weronika Barnat, Karolina Hasek, kl. 3 EG


Pobierz ppt "„Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim- ucz się i pracuj na poziomie europejskim!”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google