Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Węglowa w nowej odsłonie „Społeczna Koncepcja Węglowej etap I” oddana do dyspozycji białostoczan.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Węglowa w nowej odsłonie „Społeczna Koncepcja Węglowej etap I” oddana do dyspozycji białostoczan."— Zapis prezentacji:

1 Węglowa w nowej odsłonie „Społeczna Koncepcja Węglowej etap I” oddana do dyspozycji białostoczan

2 Społeczna Koncepcja Węglowej Nowoczesny plac zabaw, boiska do koszykówki i siatkówki, siłownia pod chmurką i miejsce na grilla – to tylko niektóre elementy kompleksu rekreacyjno- sportowego, który powstał przy ul. Węglowej w Białymstoku.

3 Społeczna Koncepcja Węglowej Od sierpnia 2015 roku białostoczanie mogą więc korzystać z nowego kompleksu, który zajmuje prawie 40 tys. m 2.

4 Społeczna Koncepcja Węglowej Projekt zdobył 4 187 głosów poparcia w głosowaniu nad pomysłami zgłoszonymi do Budżetu Obywatelskieg o. Wartość całej inwestycji to ok. 3 mln 135 tys. zł.

5 Społeczna Koncepcja Węglowej – „Społeczna koncepcja Węglowa - etap I” to przykład jak połączyć kreatywność białostoczan z możliwościami finansowymi miasta – mówi zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki. – To Stowarzyszenie Kreatywne Podlasie koncepcję tę stworzyło a zgłaszając ją do Budżetu Obywatelskiego 2014 umożliwiło zrealizowanie tego projektu.

6 Społeczna Koncepcja Węglowej Podczas oficjalnego otwarcia obiektu dla mieszkańców odbył się festyn „Dzień z Węglową”. Każdy, bez względu na wiek, mógł znaleźć coś dla siebie – począwszy od zabaw dla dzieci, aż po zajęcia sportowe dla młodzieży i dorosłych.

7 Społeczna Koncepcja Węglowej Młodsi uczestnicy mogli zatańczyć z instruktorami tańca ze „Sfery Tańca”, nieco starsi próbowali swych sił podczas ćwiczeń na podwieszanym systemie TRX

8 Społeczna Koncepcja Węglowej Do dyspozycji mieszkańców była także wystawa przygotowana przez Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki Moto-RETRO.

9 Społeczna Koncepcja Węglowej

10 Zapraszamy www.bialystok.pl


Pobierz ppt "Węglowa w nowej odsłonie „Społeczna Koncepcja Węglowej etap I” oddana do dyspozycji białostoczan."

Podobne prezentacje


Reklamy Google