Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Festiwal Nauki w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie 28 maja 2015 roku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Festiwal Nauki w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie 28 maja 2015 roku."— Zapis prezentacji:

1 Festiwal Nauki w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie 28 maja 2015 roku

2 V edycja „ Szkoły z klasą 2.0” Hasłem tegorocznej edycji było: „Czytajcie i odkrywajcie razem a nami” W ramach programu realizowanych było wiele różnych zadań: działania w ramach ścieżki „uczymy innych”, powstał blog uczniowski „Techodkrywcy z 28”, przeprowadzone zostały lekcje odwrócone i projekty.

3 V edycja „ Szkoły z klasą 2.0”. W programie wzięło udział: O 11 nauczycieli naszej szkoły, O uczniowie z klas: 0A, 1H, 2 C, VA, V D, VIA, VI D

4 Działania: O Blog „Techodkrywcy z 28” O Uczymy innych „ Zdrowe żywienie”. O Projekty:  Polacy w walce o angielskie niebo.  Śladami baśni i legend polskich.  Tradycje i zwyczaje wielkanocne – dawniej i dzisiaj.  Zdrowa dieta – zdrowy mózg  Encoding is easy.  Maskotka w podróży – Bear on tour.  Kazdepkowe przysłonia.  Poznajemy współczesnych autorów bajek i wierszy dla dzieci.

5 V edycja „ Szkoły z klasą 2.0” Otrzymaliśmy tytuł szkoły eksperckiej. Uzyskaliśmy 9 dobrych praktyk – czyli wyróżnień za ciekawe pomysły.

6 Zespół „ Szkoły z klasą 2.0” zaprasza do obejrzenia efektów pracy.


Pobierz ppt "Festiwal Nauki w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie 28 maja 2015 roku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google