Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kierunek studiów: Informatyka Specjalność: Systemy informatyczne Praca dyplomowa inżynierska: Multimedialna Witryna Internetowa Bielskiej Szkoły Tańca.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kierunek studiów: Informatyka Specjalność: Systemy informatyczne Praca dyplomowa inżynierska: Multimedialna Witryna Internetowa Bielskiej Szkoły Tańca."— Zapis prezentacji:

1 Kierunek studiów: Informatyka Specjalność: Systemy informatyczne Praca dyplomowa inżynierska: Multimedialna Witryna Internetowa Bielskiej Szkoły Tańca „Quick Dance” Prezentacja pracy dyplomowej inżynierskiej Dyplomant: Łukasz Zdeb Nr albumu: 3209 Promotor: doc., dr n.t. Dariusz Łużny

2 Rozwój techniki i technologii dyktuje w dzisiejszym świecie własne warunki, narzucając nam niejako konieczność ciągłego doskonalenia się i poddawania się zmianom. Jednym z takich warunków jest dostęp do Internetu. Chcąc być na bieżąco, móc komunikować się z rodziną i znajomymi przebywającymi za granicą, oszczędzać czas na zakupach i zdobywać wiele cennych informacji, zobligowani jesteśmy posiadać komputer z dostępem do Internetu i umieć z niego korzystać.

3 Taniec towarzyszy nam od zawsze. Wymaga umiejętności a nie wiedzy. Dawniej jako swego rodzaju dworska rozrywka ale i ludowa tradycja, dziś jako towarzyska, a niekiedy szalenie nowoczesna forma aktywności fizycznej. Taniec to bez wątpienia radość, energia ale i gracja oraz niezaprzeczalna sztuka. Tańce ludowe minionych epok, podobnie jak i inne elementy folkloru odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmują coraz to nowsze odmiany tańców zwanych potocznie salonowymi. Jak wiadomo nie od dziś, każda, nawet najprostsza definicja, okazuje się mieć wiele znaczeń, uzależnionych najczęściej od sytuacji, dziedziny w której jest obecna, czy chociażby osoby ją prezentującej. Podobnie jest i z tańcem.

4 Taniec bowiem, to między innymi: - zespół zjawisk ruchowych będący transformacją ruchów naturalnych, powstających pod wpływem bodźców emocjonalnych, zazwyczaj skoordynowany z muzyką, - forma elementów ruchowych nosząca określoną nazwę, np. walc, - przejaw kultury związane z określonym środowiskiem i określoną funkcją, utwór muzyczny skomponowany głównie w celu wykonania tańca, - poruszanie się w rytm muzyki parami, w grupie lub w pojedynkę.

5 - projekt multimedialnej strony internetowej Bielskiej Szkoły Tańca „Quick Dance” przyjaznej użytkownikowi i prostej w administracji, - umożliwienie Internautom dostępu do informacji nt. placówki, galerii zdjęć i filmów, - umożliwienie użytkownikom Internetu czynnego uczestnictwa na forum szkoły, - informowanie aktualnych i potencjalnych klientów o bieżących ofertach, promocjach i wydarzeniach w Bielskiej Szkole Tańca.

6 archiwum kursy kontakt Google maps szukaj zaloguj/wyloguj pomoc forum

7

8 Multimedialna Witryna Bielskiej Szkoły Tańca „Quick Dance” posiada menu górne: Oraz menu boczne :

9 Tańce standardowe Tańce latynoamerykańskie

10 Kursy Tańce standardoweTańce latynoamerykańskie Walc angielski Tango Walc wiedeński Quickstep Foxtrot Samba Cha Rumba Jive Pasodoble Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca Figury Szkoły tańca

11 Zarówno tańce standardowe jak i latynoamerykańskie możemy znaleźć na witrynie internetowej. Do każdego rodzaju tańca są pokazane przykładowe i podstawowe kroki, figury:

12 Zaprojektowana i wykonana witryna Bielskiej Szkoły Tańca „Quick Dance” została stworzona przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy pragną skorzystać z lekcji oferowanych przez szkołę, jak i tych którzy chcą po prostu zaznajomić się z podstawami tańca towarzyskiego. Zawarte w stworzonej witrynie informacje to zarówno historia BST, prezentacja dostępnych kursów, jak i baza wiedzy na temat tańców towarzyskich wsparta krótkimi filmami obrazującymi podstawowe kroki taneczne i zaczerpniętymi z serwisu youtube.com.


Pobierz ppt "Kierunek studiów: Informatyka Specjalność: Systemy informatyczne Praca dyplomowa inżynierska: Multimedialna Witryna Internetowa Bielskiej Szkoły Tańca."

Podobne prezentacje


Reklamy Google