Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

solutions for demanding business Zastrzeżenia prawne Zawartość dostępna w prezentacji jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "solutions for demanding business Zastrzeżenia prawne Zawartość dostępna w prezentacji jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności."— Zapis prezentacji:

1

2

3 solutions for demanding business Zastrzeżenia prawne Zawartość dostępna w prezentacji jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności. Teksty, grafika, fotografie, dźwięk, animacje i filmy, a także sposób ich rozmieszczenia w prezentacji podlegają ochronie na mocy Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych oraz innych przepisów z tym związanych. Jakiekolwiek nieautoryzowane zastosowanie jakichkolwiek materiałów zawartych w prezentacji może stanowić naruszenie praw autorskich, znaków firmowych lub innych przepisów. Materiały dostępne w prezentacji nie mogą być modyfikowane, powielane, przedstawiane publicznie, wykonywane, rozprowadzane lub wykorzystywane w innych celach publicznych lub komercyjnych, chyba że Asseco Poland S.A. wydał na to wyraźną zgodę na piśmie. Kopiowanie w celach komercyjnych, rozpowszechnianie, modyfikacja lub przejmowanie zawartości niniejszej prezentacji przez osoby trzecie jest niedozwolone. W prezentacji mogą być prezentowane również materiały zawierające odesłania do ofert i usług podmiotów trzecich. Warunki korzystania z ofert i usług podmiotów trzecich są określone przez te podmioty. Asseco Poland S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za warunki i skutki korzystania z ofert i usług tychże podmiotów. Dane i informacje zawarte w prezentacji mają jedynie charakter ogólnoinformacyjny. Prezentacja przygotowana została w oparciu i przy użyciu produktów firmy Inscale. Nazwa oraz logo Asseco Poland S.A. są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Korzystanie z tych znaków wymaga wyraźnej zgody ze strony Asseco Poland S.A. 2014 © Asseco Poland S.A.

4 solutions for demanding business Historia jednego raportu 4 Warszawa, dnia 23 października 2014r

5 solutions for demanding business Rentowność grup JGP 5

6 solutions for demanding business 6

7 7

8 8 Skąd te informacje?

9 solutions for demanding business Rejestracja do poradni Proces leczenia 9

10 solutions for demanding business 10

11 solutions for demanding business Wizyta w poradni Proces leczenia 11

12 solutions for demanding business 12 Wstaw tekst

13 solutions for demanding business 13

14 solutions for demanding business 14

15 solutions for demanding business Proces leczenia 15 Przyjęcie do szpitala

16 solutions for demanding business 16

17 solutions for demanding business 17

18 solutions for demanding business Proces leczenia 18 Leczenie szpitalne

19 solutions for demanding business 19

20 solutions for demanding business 20

21 solutions for demanding business 21

22 solutions for demanding business 22

23 solutions for demanding business Rozliczenie hospitalizacji Proces leczenia 23

24 solutions for demanding business 24

25 solutions for demanding business 25

26 solutions for demanding business 26

27 solutions for demanding business Wpisz w tym miejscu swój podtytuł Puzzle 3D – diagram logiczny 27

28 solutions for demanding business 28

29 solutions for demanding business  Pełna ewidencja danych – znane koszty  Pełna ewidencja danych – znane przychody  Znane koszty i przychody – rentowność Zdrowy szpital, zdrowe finanse

30 solutions for demanding business Dziękujemy 30 Beata.szyngiel@asseco.pl

31


Pobierz ppt "solutions for demanding business Zastrzeżenia prawne Zawartość dostępna w prezentacji jest chroniona prawem autorskim i stanowi przedmiot własności."

Podobne prezentacje


Reklamy Google