Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nie bój się, tylko wierz!. Uwielbiam Imię Twoje Panie, Wywyższam Cię i daję Ci hołd W przedsionku chwały Twej staję, Z radością śpiewam Ci pieśń. O Panie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nie bój się, tylko wierz!. Uwielbiam Imię Twoje Panie, Wywyższam Cię i daję Ci hołd W przedsionku chwały Twej staję, Z radością śpiewam Ci pieśń. O Panie."— Zapis prezentacji:

1 Nie bój się, tylko wierz!

2 Uwielbiam Imię Twoje Panie, Wywyższam Cię i daję Ci hołd W przedsionku chwały Twej staję, Z radością śpiewam Ci pieśń. O Panie Jezu chcę wyznać, że Ja kocham Ciebie, Ty zmieniasz mnie, Chcę Ci dziękować dziś ze wszystkich sił, Dajesz mi Siebie, bym na wieki żył.

3 Duchu Święty ogarnij mnie, Otwórz oczy mego serca, napełnij miłością. Duchu Święty ja kocham Cię, Niech Twa święta wola spełni się.

4 Przychodzisz Panie mimo drzwi zamkniętych, Jezu zmartwychwstały ze śladami męki. Ty jesteś z nami poślij do nas Ducha, Panie nasz i Boże uzdrów nasze życie.

5

6 Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi Ziemię, Życiodajny spłynie deszcz na spragnione serce, Obmyj mnie i uświęć mnie, Uwielbienia niech popłynie pieśń. (2x) Chwała Jezusowi, który za mnie życie dał. Chwała temu, który pierwszy umiłował mnie. Jezus, tylko Jezus Panem jest. (1x)

7

8 Spocznij na nas Duchu Pana, Duchu mądrości i rozumu, Duchu poznania i bojaźni Bożej, Duchu miłości i mocy.

9

10 Duchu Święty przyjdź, Duchu Święty przyjdź. (2x) Niech wiara zagości, nadzieja zagości Niech miłość zagości w nas. (2x) Duchu Święty przyjdź!

11

12 Otwórz me oczy, chcę widzieć Jezusa i być bliżej Niego, i kochać goręcej. Otwórz me uszy, i naucz mnie słuchać, otwórz me oczy, chcę widzieć Jezusa.

13

14 Ref.Duch Święty niech jednoczy nas, Bo każdy człowiek to siostra i brat. (2x) 1. Otwórzmy serca na tchnienie Ducha, By każdy z wiarą mógł Boga posłuchać. (2x) 2. Otwórzmy serca na Boże dary, By każdy śpiewał dziś dla Jego chwały. (2x) 3. Otwórzmy serca na Boże Światło, By to co dobre w nas nigdy nie zgasło. (2x)

15

16 Przyjdę do was w moim Duchu I rozraduję wasze serca.

17

18 Jezu adorujemy Cię... (4x) Jezu uwielbiamy Cię... (4x) Jezu kochamy Cię... (4x)

19 Nic, nie musisz mówić, nic, Odpocznij we mnie, Czuj się bezpiecznie. (x2) Pozwól kochać się, Miłość pragnie Ciebie. (x2)

20 Duchu miłości wylewaj się na nas, Z przebitego serca Jezusa, Jezusa.

21 Duchu Święty (4x) O Przyjdź, i rozpal nas, i ulecz nas, miłość nam daj. (2x) Duchu Święty (4x) O Przyjdź, napełnij nas, rozraduj nas, miłość nam daj. (2x) Duchu Święty (4x) O Przyjdź, i utul nas, rozkochaj nas, miłość nam daj. (2x) O Przyjdź!

22

23 Niech będzie chwała i cześć i uwielbienie, Chwała i cześć Jezusowi, Chwała, niech będzie chwała, tak, Jemu chwała i cześć.

24

25 Przybądź, Duchu Święty, Spuść z niebiosów wzięty Światła Twego strumień. Przyjdź, Ojcze ubogich, Przyjdź, Dawco łask drogich, Przyjdź, światłości sumień. O najmilszy z gości, Słodka serc radości, Słodkie orzeźwienie! W pracy Tyś ochłodą, W skwarze żywą wodą, W płaczu utulenie.

26 Światłości Najświętsza, Serc wierzących wnętrza Poddaj Twej potędze. Bez Twojego tchnienia Cóż jest wśród stworzenia, Jeno cierń i nędze. Obmyj, co nieświęte, Oschłym wlej zachętę, Ulecz serca ranę. Nagnij, co jest harde, Rozgrzej serca twarde, Prowadź zabłąkane. Daj Twoim wierzącym, W Tobie ufającym Siedmiorakie dary. Daj zasługę męstwa, Daj wieniec zwycięstwa, Daj szczęście bez miary. Amen – Alleluja!

27

28 Zmiłuj się nad nami Panie (3x) Nad nami Panie zmiłuj się Zmiłuj się nad nami Chryste (3x) Nad nami Chryste zmiłuj się. Zmiłuj się nad nami Panie (3x) Nad nami Panie zmiłuj się.

29

30 Ta krew z grzechu obmywa mnie Ta krew czyni mnie bielszym od śniegu Ta krew z grzechu obmywa mnie To jest Baranka święta krew. (2x) Jego Krew, Święta Krew, Jego Krew, Święta Krew, z Golgoty.

31

32 Święty, Święty, Święty, Pan Bóg Zastępów pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej Hosanna, Hosanna, Hosanna na wysokości. (2x) Błogosławiony, który idzie w imię pańskie Hosanna, Hosanna, Hosanna na wysokości. (2x)

33

34 Ojcze nasz, który jesteś w niebie święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi chleba naszego powszedniego daj nam dziś i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom, i nie wódź nas na pokuszenie ale nas zbaw, ale zbaw nas ode złego Ojcze nasz, Ojcze nasz.

35

36 Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata Zmiłuj się nad nami, Zmiłuj się nad nami. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata Zmiłuj się nad nami, Zmiłuj się nad nami. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata Obdarz nas pokojem, Obdarz nas pokojem.

37

38 Jezus mą miłością jest, Jezus moją miłością, Panie kocham Cię!

39 Nasz Bóg jest potężny w mocy swej, Króluje nad nami dziś, Z nieba rządzi w mocy, Miłości, mądrości swej.

40 Kocham Ciebie Jezu Wznoszę ręce dając cześć, Całym światem jesteś mi Uwielbiam Twoje Imię Panie... (Mój)

41

42 1. Dzięki Jezu, dzięki Jezu, Dzięki Ci, że kochasz mnie. Dzięki Jezu, dzięki Jezu, Dzięki Ci, o dzięki Ci,... że kochasz mnie. 2. Tam na Golgocie umarłeś za mnie... Dzięki Ci 3. Zmartwychwstałeś, żyjesz we mnie... Dzięki Ci 4. Wkrótce przyjdziesz, stąd mnie weźmiesz... Dzięki Ci 5. Alleluja, Alleluja... Dzięki Ci

43 Bóg kocha mnie, Takiego jakim jestem, Raduje się, każdym moim gestem Alleluja – Boża radość mnie rozpiera… uuuu

44 Bóg jest miłością! Nie bój się, tylko wierz!


Pobierz ppt "Nie bój się, tylko wierz!. Uwielbiam Imię Twoje Panie, Wywyższam Cię i daję Ci hołd W przedsionku chwały Twej staję, Z radością śpiewam Ci pieśń. O Panie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google