Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Witamy w Społecznym Gimnazjum w Brzozie Nasze Gimnazjum istnieje od 2003 r. Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzoza i Okolice.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Witamy w Społecznym Gimnazjum w Brzozie Nasze Gimnazjum istnieje od 2003 r. Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzoza i Okolice."— Zapis prezentacji:

1

2 Witamy w Społecznym Gimnazjum w Brzozie

3 Nasze Gimnazjum istnieje od 2003 r. Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzoza i Okolice.

4 Nasz szkoła położona jest w miejscowości Brzoza, w gminie Grabica. Budynek umiejscowiony jest na terenie pięknego parku dworskiego, powstałego na początku XX wieku.

5 Park jest dobrze utrzymany i stanowi miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, a także jest wykorzystany w celach dydaktycznych.

6 W gimnazjum mamy do dyspozycji estetyczne sale lekcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy i szafki dla uczniów…

7 …oddaną do użytku w 2009 r. salę gimnastyczną z pełnym zapleczem.

8 Nasi uczniowie mają zapewniony bezpłatny dowóz do szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego, Jarost, Michałowa i pobliskich miejscowości.

9 Nasze gimnazjum oferuje bardzo szeroki zakres zajęć dodatkowych takich jak: wyjazdy na basen

10 Zajęcia z piłki nożnej

11 siatkówki

12 bilard

13 A ponadto: zajęcia taneczne, wyjazdy na lodowisko, zawody międzyszkolne, turnieje integracyjne, Oraz od marca nowość: zajęcia z aikido

14 Nasi uczniowie mają też zapewnioną wszechstronną pomoc w nauce poprzez: zajęcia wyrównawcze, zajęcia rewalidacyjno – kompensacyjne, opiekę pedagoga i psychologa.

15 Uczniowie mają też możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań poprzez udział w licznych konkursach przedmiotowych. Odnoszą w nich spore sukcesy: 2. miejsce Bartłomieja Klamerskiego w Kaliskim Konkursie Informatycznym za napisanie programu komputerowego - gry: „kółko i krzyżyk” w języku Delphi.

16 1. miejsce Dawida Jagodzińskiego w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "ZAWODOWIEC 2013"

17 3. miejsce Justyny Cieślak w zawodach Wojewódzkiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej 3. miejsce Artura Brzezińskiego w zawodach Wojewódzkiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej

18 Liczne sukcesy naszych gimnazjalistów spowodowały, że Ośrodek Rozwoju Edukacji przyznał nam w roku 2014 tytuł:

19 Ponadto uczestniczymy w takich programach jak:

20 Szkoła zapewnia uczniom darmowe wycieczki oraz dopłatę do zielonej szkoły. Dzięki temu mamy możliwość zwiedzania atrakcyjnych miejsc: Gniezno Sandomierz

21 Bierzemy także udział w ciekawych wydarzeniach, np. zlotach turystycznych.

22 Organizujemy i bierzemy udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach: ślubowanie i otrzęsiny klasy I, imprezach tematycznych,

23 uroczystościach szkolnych, Dzień Edukacji Narodowej

24 pikniku rodzinnym,

25 projektach edukacyjnych,

26 czy szkolnych dyskotekach.

27 W naszym gimnazjum prowadzone są zajęcia z doradztwa zawodowego, dzięki czemu uczniowie klasy III mogą lepiej zaplanować swój dalszy rozwój. Nasi absolwenci nie mają problemów z dostaniem się do wybranych przez siebie szkół oraz świetnie odnajdują się w nowym środowisku, odnosząc liczne sukcesy. Przykładem może być nasz absolwent Damian Bąbel, który w tym roku wszedł w skład Rady Studentów Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej.

28 Ewaluacja zewnętrzna przeprowadzona w lutym 2014 roku przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w Łodzi oceniła funkcjonowanie naszej szkoły na poziomie wysokim i bardzo wysokim.

29 Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i profilu na Facebook’u E-mail: sgimbrzoza@op.pl www.sgimbrzoza.edupage.org www.facebook.com

30 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do naszego gimnazjum!


Pobierz ppt "Witamy w Społecznym Gimnazjum w Brzozie Nasze Gimnazjum istnieje od 2003 r. Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzoza i Okolice."

Podobne prezentacje


Reklamy Google