Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bajka współczesna O Żabim Królu Pewna kobieta grała w golfa, w czasie gry piłeczka zniknęła w lesie. Kobieta poszła do lasu za piłeczką i znalazła zieloną.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bajka współczesna O Żabim Królu Pewna kobieta grała w golfa, w czasie gry piłeczka zniknęła w lesie. Kobieta poszła do lasu za piłeczką i znalazła zieloną."— Zapis prezentacji:

1

2 Bajka współczesna O Żabim Królu

3 Pewna kobieta grała w golfa, w czasie gry piłeczka zniknęła w lesie. Kobieta poszła do lasu za piłeczką i znalazła zieloną żabkę uwięzioną w siatce.

4 Żabka jej powiedziała: « Jeśli mnie uwolnisz, spełnię twoje 3 życzenia. »

5 I kobieta uwolniła żabkę. Żabka: « Dziękuję ci bardzo, ale jest jeszcze pewien szczegół co do tych życzeń. To, co będziesz sobie życzyła, spełni się, ale spełni się również dla twojego męża i to 10 razy więcej. »

6 « To żaden problem. » Kobieta odpowiedziała: « To żaden problem. » Jej pierwszym życzeniem było stać się NAJPIĘKNIEJSZĄ kobietą świata. « Nie zapomnij, że twój mąż stanie się najpiękniejszym mężczyzną na Ziemi, istnym Adonisem, Żabka ją uprzedziła: « Nie zapomnij, że twój mąż stanie się najpiękniejszym mężczyzną na Ziemi, istnym Adonisem, wszystkie kobiety będą się do niego zalecały. »

7 Kobieta odpowiedziała: « W porządku, ponieważ będę najpiękniejszą kobietą na świecie, on będzie tylko za mną wodził oczyma, na inne kobiety nawet nie spojrzy! » W ten sposób stała się najpiękniejszą kobietą świata...

8 Jej drugim życzeniem było stać się NAJBOGATSZĄ kobietą świata. Żabka odpowiedziała: « W takim razie twój mąż stanie się najbogatszym mężczyzną świata i to 10 razy bogatszym od ciebie. »

9 Kobieta odpowiedziała: « To naprawdę żaden problem, co należy do niego, należy również do mnie, a co należy do mnie, należy również do męża. »

10 Tak oto nasza bohaterka stała się najbogatszą kobietą świata !!!! Żabka spytała się o trzecie życzenie, « Chcę dostać kobieta odpowiedziała: « Chcę dostać lekkiego zawału serca. »

11 A jaki jest morał z tej bajeczki ???? Kobiety są zbyt przebiegłe !!! Nigdy nie wierz kobiecie!!! *** KONIEC ***


Pobierz ppt "Bajka współczesna O Żabim Królu Pewna kobieta grała w golfa, w czasie gry piłeczka zniknęła w lesie. Kobieta poszła do lasu za piłeczką i znalazła zieloną."

Podobne prezentacje


Reklamy Google