Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rzeszów, 24 stycznia 2013 r.. I kwartał 1. Stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym w 2012r. i ocena działań na rzecz poprawy poziomu bezpieczeństwa ruchu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rzeszów, 24 stycznia 2013 r.. I kwartał 1. Stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym w 2012r. i ocena działań na rzecz poprawy poziomu bezpieczeństwa ruchu."— Zapis prezentacji:

1 Rzeszów, 24 stycznia 2013 r.

2 I kwartał 1. Stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym w 2012r. i ocena działań na rzecz poprawy poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach Podkarpacia. 2. Rozliczenie za 2012 r. z działalności bezpieczeństwa ruchu drogowego w ramach: a) Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: „Gambit Podkarpacki”, b) Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, c) WORD-ów. 3. Planowane działania na rok 2013 w ramach bezpieczeństwa ruchu drogowego przez: a) Podkarpacką Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, b) Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie, c) Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie, d) WORD-y, e) Zarząd Okręgowy PZM w Rzeszowie. 4) Zatwierdzenie planu pracy PWR BRD na rok 2013. 5) Sprawy różne: - fotoradary – dyskusja, opinia rady, - informacja na temat nowego systemu egzaminowania, - informacje o zmianach w „Kodeksie drogowym”.

3 II kwartał 1. Informacja Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – Oddział w Rzeszowie o działaniach podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. 2. Informacja o stopniu zaawansowania prac zespołów wdrażających założenia Programu „Gambit Podkarpacki” w zakresie projektów pilotażowych. 3. Aktualny stopień zaawansowania przygotowań Finału do Ogólnopolskiego Krajowego Turnieju BRD organizowanego w Jaśle. 4. Informacje o postępach w utworzeniu ODTJ.

4 III kwartał 1. Informacja o realizacji nadzoru nad Ośrodkami Szkolenia Kierowców realizowanego przez Starostów na podstawie jednego ze Starostw w województwie podkarpackim. 2. Podsumowanie Eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju BRD i Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. 3. Informacja o działaniach podejmowanych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego przez Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie. 4. Informacja i ocena wspólnych działań instytucji i organizacji pozarządowych (LOK, PZMot, itp.) w zakresie przeprowadzonych akcji, konkursów, turniejów oraz szkoleń z zakresu BRD. 5. System ratownictwa drogowego na Podkarpaciu

5 1. Wpływ nowego systemu egzaminowania na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 2. Ocena efektów funkcjonowania mobilnych miasteczek ruchu drogowego przedstawiona przez WORD – y w Rzeszowie i Tarnobrzegu oraz informacja o sieci miasteczek stacjonarnych. 3. Wychowanie komunikacyjne dzieci i młodzieży na Podkarpaciu. 4. Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – sprawa utworzenia.

6


Pobierz ppt "Rzeszów, 24 stycznia 2013 r.. I kwartał 1. Stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym w 2012r. i ocena działań na rzecz poprawy poziomu bezpieczeństwa ruchu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google