Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy na naszą stronę. Zależy nam na kontakcie z Wami. Czytajcie, komentujcie i dyskutujcie na forum. Nic o Was bez Was Zapraszamy na naszą stronę.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy na naszą stronę. Zależy nam na kontakcie z Wami. Czytajcie, komentujcie i dyskutujcie na forum. Nic o Was bez Was Zapraszamy na naszą stronę."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy na naszą stronę. Zależy nam na kontakcie z Wami. Czytajcie, komentujcie i dyskutujcie na forum. Nic o Was bez Was Zapraszamy na naszą stronę. Zależy nam na kontakcie z Wami. Czytajcie, komentujcie i dyskutujcie na forum. Nic o Was bez Was

2 Co tam znajdziecie? 1. Przede wszystkim bieżące informacje na temat tego co się dzieje w naszej firmie i Związku. 2. Galerie ze zdjęciami. 3. Ważne dokumenty. Nie musicie ich już szukać, są tu w jednym miejscu. 4. W zakładce „Polecamy” znajdziecie ciekawe artykuły i linki do stron na które lubimy zaglądać. 5. No i oczywiście – forum. Można dodawać nowe wątki i napisać własną opinię w już istniejących. 6. W zakładce „Nasza Historia” są nasze pamiątki. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe historyczne dokumenty, zdjęcia, to zapraszamy do podzielenia się nimi.

3 Sposób rejestracji na stronie http://solidarnosc-szczecin-enea.pl/ Jak się zarejestrować a następnie zmienić hasło wygenerowane przez system

4

5

6 UWAGA! Poczta służbowa wiadomość z hasłem traktuje jako spam i często umieszcza w wiadomościach „śmieci”

7

8

9

10

11 Przy następnym logowaniu będzie już można posługiwać się nowym hasłem


Pobierz ppt "Zapraszamy na naszą stronę. Zależy nam na kontakcie z Wami. Czytajcie, komentujcie i dyskutujcie na forum. Nic o Was bez Was Zapraszamy na naszą stronę."

Podobne prezentacje


Reklamy Google