Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pomysł na produkt powstał podczas pierwszego spotkania, kiedy do głodnych współzałożycieli dotarł zapach produkowanych wyrobów piekarskich w szkolnej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pomysł na produkt powstał podczas pierwszego spotkania, kiedy do głodnych współzałożycieli dotarł zapach produkowanych wyrobów piekarskich w szkolnej."— Zapis prezentacji:

1

2 Pomysł na produkt powstał podczas pierwszego spotkania, kiedy do głodnych współzałożycieli dotarł zapach produkowanych wyrobów piekarskich w szkolnej pracowni piekarsko-cukierniczej. Zdecydowaliśmy się na produkty drożdżowe bez kremów, ze względu na dłuższą świeżość i zdatność do spożycia. Czynnikiem decydującym o produkcji wyrobów piekarskich jest łatwy dostęp do pracowni piekarsko-cukierniczej oraz profil szkoły, w której znajduje się siedziba firmy. Poparcie pomysłu stanowią również uczniowie szkoły, którzy chętnie zakupią świeże i ciepłe bułeczki oraz rogaliki za niewielka cenę. Po podsumowaniu wszystkich argumentów decyzja padła na wyroby drożdżowe. Pierwszym ważnym wydarzeniem dla firmy było podpisanie umowy o użyczenie pracowni piekarsko- cukierniczej w Zespole Szkół Spożywczych w Bydgoszczy. Tu z pomocą przyszła nam Dyrektor szkoły pani Wiesława Dereżyńska, która sama zaproponowała tę formę umowy, ponieważ w porównaniu do umowy najmu byliśmy zwolnieni z kosztów.. To nas ucieszyło, bo jak każda początkująca firma mieliśmy obawy czy podołamy wszystkim zobowiązaniom finansowym. Dokument między Drożdżolandem, a Panią dyrektor mgr Wiesławą Dereżyńską zawarto w dniu 5 listopada 2015r. Umowa ta dała firmie nowe możliwości i pozwoliła na rozpoczęcie produkcji. Spotkanie odbyło się w niezwykle przyjaznej atmosferze, co wynikało między innymi z dużej elastyczności i skłonności na kompromis z obu stron. Pani Dyrektor wykazywała się dużym entuzjazmem, słysząc o koncepcji firmy. Dogodne warunki ustalone przez umowę stanowiły doskonały początek dla firmy Drożdżoland.

3 W YROBY ROSŁY JAK PRZYSTAŁO NA FIRMĘ O NAZWIE D ROŻDŻOLAND JAK NA DROŻDŻACH. Z APACH ROZNOSIŁ SIĘ PO SZKOLNE PRZYCIĄGAJĄC I NĘCĄC UCZNIÓW. M IMO PEWNYCH OBAW SZŁO NAM DOBRZE I ROGALIKI ORAZ BUŁECZKI PREZENTOWAŁY SIĘ WYŚMIENICIE I GOTOWE BYŁY DO SESJI FOTOGRAFICZNEJ. N IESTETY ICH LOS BYŁ PRZESĄDZONY - ROZPŁYNĘŁY SIĘ W USTACH. D ROŻDŻE MAJĄ TO DO SIEBIE, ŻE PĄCZKUJĄ, WIĘC NASZE WYROBY TEŻ BĘDĄ SIĘ MNOŻYĆ.

4 M USIELIŚMY M. IN. OPRACOWAĆ ZAKRES DZIAŁANIA FIRMY, WYMYŚLIĆ ODPOWIEDNIĄ NAZWĘ, SCHARAKTERYZOWAĆ PRODUKT LUB SŁUGĘ. P OZA TYM NALEŻAŁO PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE, ZAPROJEKTOWAĆ LOGO I PLAKAT REKLAMOWY, OPRACOWAĆ STRUKTURĘ ORGANIZACYJNĄ FIRMY I DOKONAĆ REKRUTACJI NA WYBRANE STANOWISKO. J EDNYM Z ZADAŃ BYŁO RÓWNIEŻ PRZEPROWADZENIE ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ. W TYM CELU NALEŻAŁO PRZYGOTOWAĆ SZEREG PYTAŃ. N ALEŻAŁO WCIELIĆ SIĘ W ROLĘ KOMISJI SKRUTACYJNEJ JAK TEŻ ROLĘ KANDYDATÓW. Z ADANIE TO BYŁO O TYLE TRUDNIEJSZE, ŻE KANDYDACI WYBIERANI BYLI SPOŚRÓD CHĘTNYCH UCZNIÓW, KTÓRZY WCZEŚNIEJ NIE PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO ROZMOWY C HOCIAŻ NIE BYŁO ŁATWO NASZE PRZEDSIĘBIORSTWO DOSTAŁO WYRÓŻNIENIE ZA POPRAWNOŚĆ WYKONANYCH ZADAŃ !!!

5


Pobierz ppt "Pomysł na produkt powstał podczas pierwszego spotkania, kiedy do głodnych współzałożycieli dotarł zapach produkowanych wyrobów piekarskich w szkolnej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google