Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Star Stable Eva Shorkpoulos. Koń fryzyjski  Koń fryzyjski pochodzi z Fryzji  Jest najpiękniejszym koniem  Pochodzi z rasy koni  Zimnimnokrwistych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Star Stable Eva Shorkpoulos. Koń fryzyjski  Koń fryzyjski pochodzi z Fryzji  Jest najpiękniejszym koniem  Pochodzi z rasy koni  Zimnimnokrwistych."— Zapis prezentacji:

1 Star Stable Eva Shorkpoulos

2 Koń fryzyjski  Koń fryzyjski pochodzi z Fryzji  Jest najpiękniejszym koniem  Pochodzi z rasy koni  Zimnimnokrwistych

3 Amerikan Quarter horse  Quarter Horse - rasa konia o bardzo dobrym, atletycznym umięśnieniu. Delikatna, o klinowatym kształcie głowa, małe uszy i duże oczy. Szyja prosta, nisko osadzona ze skąpą grzywą. Łopatki długie. Kłąb szeroki średnio zarysowany Osiągają wysokość 148 - 155 cm.

4 Koń Pinto -Pinto - rasa koni pochodząca z USA. -Pinto - rasa koni pochodząca z USA.rasakoniUSArasakoniUSA Wysokość: 130-170 cm. W Niemczech, Austrii cmNiemczechAustrii i Szwajcarii przeważają konie mniejsze.Szwajcarii Koń Pinto jest na ogół przyjaznym i chętnym do pracy wierzchowcem.

5 Koń duński gorąco krwisy  Jest także ciekawym koniem.

6 Koń andyluzyjski  Koń andaluzyjski – jedna z rasa koni gorącokrwistych, a jednocześnie jedna z najsławniejszych ras z Hiszpanii. Koń andaluzyjski pochodzi zpółwyspu Iberyjskiego i rozpowszechnił się w całej Europie.

7 Koń fiord  Koń fiordzki, fiording, fiord (a ng. Norwegian Fjord Horse, znany w Norwegii jako fjording lub fjordhest ) – rasa kucapochodząca z Norwegii. a ng.rasakucaNorwegiia ng.rasakucaNorwegii  Wysokość od 130 do 148 cm. Waży od 400 do 550 kg  Wysokość od 130 do 148 cm. Waży od 400 do 550 kg Wysokość

8 Koń arabski  Koń czystej krwi arabskiej – jedna z podstawowych ras koni gorącokrwistych,uważana często za kwintesencję piękna konia.[potrzebne źródło] Konie arabskie pojawiły się na Półwyspie Arabskim co najmniej 2500 lat temu. ras konigorącokrwistychkoniapotrzebne źródłoPółwyspie Arabskimras konigorącokrwistychkoniapotrzebne źródłoPółwyspie Arabskim  Konie arabskie są bardzo wytrzymałe, niewymagające w hodowli i szybkie wgalopie. Na długich dystansach nie mają sobie równych galopie

9 Koniec Dzienkuję za uwage!


Pobierz ppt "Star Stable Eva Shorkpoulos. Koń fryzyjski  Koń fryzyjski pochodzi z Fryzji  Jest najpiękniejszym koniem  Pochodzi z rasy koni  Zimnimnokrwistych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google