Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ECDL – Państwa korzyści. CZY WIECIE PAŃSTWO CZYM JEST ECDL I JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNĄ ZDAJĄC EGZAMIN Z ECDL? Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ECDL – Państwa korzyści. CZY WIECIE PAŃSTWO CZYM JEST ECDL I JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNĄ ZDAJĄC EGZAMIN Z ECDL? Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych."— Zapis prezentacji:

1 ECDL – Państwa korzyści

2 CZY WIECIE PAŃSTWO CZYM JEST ECDL I JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNĄ ZDAJĄC EGZAMIN Z ECDL? Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL) jest jednolitym, uznawanym w całej Europie certyfikatem i jest popierany przez Radę Europy, rządy wielu państw i duże korporacje oraz firmy. Powstał on z myślą o tych którzy muszą lub chcą wiedzieć jak korzystać z komputera. Jest odpowiedni dla ludzi dowolnych zawodów i dla poszukujących pracy w każdym wieku – od 8 do 80 lat. Umiejętności komputerowe mają coraz większe znaczenie we wszystkich dziedzinach życia. ECDL jest rzetelnym świadectwem tych umiejętności.

3 CZY WIECIE PAŃSTWO ILE NA WOLNYM RYNKU KOSZTUJE PRZYGOTOWANIE ORAZ EGZAMIN Z ECDL? W zależności od ośrodków szkoleniowych i wykładowców cena za pełne szkolenie przygotowujące do egzaminu ECDL CORE, ECDL Start wraz z kosztami rejestracji, egzaminami z poszczególnych modułów, certyfikatem wynosi ok. 1,5 tys. zł.

4 PONADTO: szansa i możliwość uczestniczenia w kursie przygotowującym do egzaminu może się w Państwa przyszłości nigdy nie powtórzyć, szkolenia organizowane są dla Państwa w godzinach pracy swojego pracodawcy, szkolenia dla Państwa są bezpłatne, za czas przeznaczony na udział w szkoleniach i egzaminie płaci Państwu pracodawca a Państwo oszczędzają kwotę ok. 1,5 tys. zł. przez kurs i egzamin zdobywają, rozszerzają bądź utrwalają Państwo swoją wiedzę w zakresie obsługi komputera, podnosząc kwalifikacje, a co z tym idzie zdobywając „przy okazji” honorowany w Unii Europejskiej i na świecie certyfikat - Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy w przypadku niezaliczenia egzaminu możecie Państwo na własny koszt i ponownie przystąpić do egzaminu poprawkowego z danego modułu w okresie 3 lat


Pobierz ppt "ECDL – Państwa korzyści. CZY WIECIE PAŃSTWO CZYM JEST ECDL I JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNĄ ZDAJĄC EGZAMIN Z ECDL? Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google