Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja Informatyka. Życiorys Urodziłem się 23 sierpnia 1994 roku w Krakowie. Moimi rodzicami są Jan i Ewa z domu Droździewicz. Ojciec z wykształcenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja Informatyka. Życiorys Urodziłem się 23 sierpnia 1994 roku w Krakowie. Moimi rodzicami są Jan i Ewa z domu Droździewicz. Ojciec z wykształcenia."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja Informatyka

2 Życiorys Urodziłem się 23 sierpnia 1994 roku w Krakowie. Moimi rodzicami są Jan i Ewa z domu Droździewicz. Ojciec z wykształcenia jest budowlańcem i posiada własne przedsiębiorstwo handlowo-usługowe. Matka jest przedszkolanką, pracuje w przedszkolu samorządowym w Polance Hallera. W roku 2001 Rozpocząłem naukę w Szkole Podstawowej nr 4 imienia Stanisława Wyspiańskiego w Skawinie. Po jej ukończeniu kontynuowałem naukę w gimnazjum nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Skawinie. W roku 2013 ukończyłem LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie oraz zdałem maturę. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Towaroznawstwa, kierunek Towaroznawstwo. Moimi zainteresowaniami są militaria, sport, łucznictwo, kolarstwo, biathlon, wyścigi konne, wyścigi psów, hazard, alkohol.

3 Wykres


Pobierz ppt "Prezentacja Informatyka. Życiorys Urodziłem się 23 sierpnia 1994 roku w Krakowie. Moimi rodzicami są Jan i Ewa z domu Droździewicz. Ojciec z wykształcenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google