Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uniwersytet Gdański Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych Gdańsk 80-952, ul Bażyńskiego 4 Wyniki sondażu opinii publicznej na temat budowy Zakładu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uniwersytet Gdański Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych Gdańsk 80-952, ul Bażyńskiego 4 Wyniki sondażu opinii publicznej na temat budowy Zakładu."— Zapis prezentacji:

1 Uniwersytet Gdański Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych Gdańsk 80-952, ul Bażyńskiego 4 Wyniki sondażu opinii publicznej na temat budowy Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Gdańsku, przeprowadzony w dniach 8-25 kwietnia 2016 roku na reprezentatywnej próbie 2002 mieszkańców Gdańska.

2 Celem badania było uzyskanie odpowiedzi na trzy zasadnicze pytania: Czy i na ile mieszkańcy Gdańska słyszeli o planowanej budowie spalarni odpadów komunalnych w Szadółkach oraz czy słyszeli o ewentualnych karach nakładanych na gminy przez Unię Europejską za składowanie odpadów resztkowych nie nadających się do odzysku i recyklingu? Jaka jest opinia mieszkańców Gdańska na temat przydatności budowy spalarni oraz ocena wpływu funkcjonowania spalarni na warunki gospodarowania odpadami w mieście? Jaki jest poziom akceptacji wśród gdańszczan dla budowy spalarni oraz czy i w jakim zakresie akceptowana jest ewentualna podwyżka opłat ponoszonych przez mieszkańców za gospodarowanie odpadami komunalnymi?

3 PODSTAWOWE INFORMACJE O BADANIU Badanie przeprowadzone przez Pracownię Realizacji Badań Socjologicznych Uniwerystetu Gdańskiego Termin realizacji: 8-25 kwietnia 2016 r. Metoda: ankieta środowiskowa - respondenci otrzymali ankietę do samodzielnego wypełnienia w miejscu zamieszkania Wielkość próby: reprezentatywna próba 2002 dorosłych mieszkańców Gdańska (maksymalny błąd statystyczny wynosi 2,2%) Koszt: 39 tys. netto Zamawiający: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.

4

5

6

7

8

9

10

11

12


Pobierz ppt "Uniwersytet Gdański Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych Gdańsk 80-952, ul Bażyńskiego 4 Wyniki sondażu opinii publicznej na temat budowy Zakładu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google