Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Parfumé & Frais I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku https://www.facebook.com/parfumefrais.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Parfumé & Frais I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku https://www.facebook.com/parfumefrais."— Zapis prezentacji:

1 Parfumé & Frais I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku https://www.facebook.com/parfumefrais

2 Tak, właśnie tak! To jest ten czas kiedy poznacie firmę Parfumé & Frais. Składa się ona z dziesięciu osób, które optymistycznie postrzegają świat. Przepełnia nas energia, siedzenie w miejscu nie jest dla nas. Nasze przedsiębiorstwo tworzą (od lewej): Jan Marciniak, Klaudia Szczepańska, Magdalena Mikołajewska, Łukasz Piętka, Maja Sikorska, Karolina Wilczura, Justyna Ziółkowska, Artur Kontowicz, Karolina Grudewicz, Anna Wolska. Nasza firma składa się z przedstawicieli obu płci - pozwala to na postrzeganie spraw w różnych perspektywach. Cieszy nas poczucie, że biorąc udział w konkursie stajemy się nie tylko lepszymi ekonomistami, ale także, bardziej wartościowszymi osobami. Z każdym dniem uczymy się czegoś nowego. Gromadzimy tym samym bezcenny bagaż doświadczeń, którego nikt za nas nie zdobędzie.

3 Nasza firma zajmuje się produkcją mydeł oraz kul do kąpieli. Wchodząc na rynek z tak nietypowym wyrobem, nie byliśmy pewni, czy trafimy w gusta klientów. Obecnie, możemy powiedzieć, że ryzyko się opłaciło! Teraz zaprezentujemy proces powstawania mydeł. Do produkcji mydeł wykorzystujemy bazę mydlaną. Kroimy ją na kawałki. Następnie kładziemy uzyskane fragmenty w foremki. Bazę umieszczamy w mikrofalówce i czekamy do momentu jej rozpuszczenia. ​ Po zmianie konsystencji bazy, wyjmujemy ją z mikrofalówki i dodajemy barwnik. Czekamy, aż zastygną mydełka.

4 Pomysł na innowacyjną ideę firmy wymyśliliśmy spontanicznie. Chcieliśmy, aby produkty przez nas wytwarzane miały przysłowiowe „coś”. Tak się stało! Nasi klienci są zachwyceni produktem, o czym świadczą wysokie zyski. Mamy nadzieję, że popyt na nasz produkt będzie trwał długo. Aby tak było staramy się dotrzeć do serc klientów przez różnorodność wyrobów. W związku z tym, teraz zdradzimy nasz sekret na zrobienie kul do kąpieli. Do wykonania kul do kąpieli wykorzystujemy sodę oczyszczoną, kwasek cytrynowy, mąkę kukurydzianą, olejek arganowy, olejki eteryczne oraz naturalne barwniki. Produkcję zaczynamy od wsypania sypkich produktów do miski. Mieszamy dokładnie składniki, a następnie dodajemy olejki oraz barwniki. Dokładnie je rozprowadzamy, aby połączyły się, tworząc idealną konsystencję. Otrzymaną masę wkładamy w formy, a następnie odkładamy do wyschnięcia na kilka godzin. Na koniec kule ostrożnie wyjmujemy i pakujemy w ozdobne opakowanie.

5 Podsumowując! Według klientów nasz produkt jest innowacyjny oraz nietypowy. Cały pomysł na tego typu wyrób wiązał się z ryzykiem, że nie zostanie on przyjęty przez potencjalnych nabywców. Cieszy nas to, że idea przedsiębiorstwa trafiła do serc odbiorców. Klienci bardzo pozytywnie reagowali na fakt, że produkty wykonane są z naturalnych składników, co mogli Państwo sami zobaczyć. Dużym sukcesem dla naszej firmy jest także więź, która powstała między członkami grupy. Przez wspólną prace czujemy, że z każdym dniem stajemy się sobie bliżsi – coraz częściej rozumiemy się bez słów. Potwierdzają się słowa naszej Pani Profesor – kluczem do osiągnięcia sukcesu jest współpraca. Każdy z nas ma nowe, innowacyjne pomysły, a co najważniejsze, cała nasza firma to zgrany zespół. Zespół, który mimo gorszych chwil zawsze będzie się wzajemnie wspierał. Dziękujemy za uwagę (:


Pobierz ppt "Parfumé & Frais I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku https://www.facebook.com/parfumefrais."

Podobne prezentacje


Reklamy Google