Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nadleśnictwo Tomaszów Lubelski. Nie każdy z nas wie- co to jest nadleśnictwo? Nadleśnictwo to tereny zalesione. Znajduje się w nim wiele ciekawych miejsc.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nadleśnictwo Tomaszów Lubelski. Nie każdy z nas wie- co to jest nadleśnictwo? Nadleśnictwo to tereny zalesione. Znajduje się w nim wiele ciekawych miejsc."— Zapis prezentacji:

1 Nadleśnictwo Tomaszów Lubelski

2 Nie każdy z nas wie- co to jest nadleśnictwo? Nadleśnictwo to tereny zalesione. Znajduje się w nim wiele ciekawych miejsc.

3 SIWA DOLINA SIWA DOLINA jest to jedno z miejsc wchodzących w skład nadleśnictwa. Możemy w niej spotkać wiele ciekawych roślin ale też piękne lasy, które w czasie jesieni wyglądają niesamowicie.

4 SZKÓŁKI LEŚNE NA TERENACH NADLEŚNICTWA

5 REZERWAT LEŚNY „PRZECINKA” ➲ Ten rezerwat jest skupiskiem wielu drzew.

6 LAS TO DUŻY EKOSYSTEM

7 OPRÓCZ POZYSKIWANIA CENNEGO DREWNA LAS OFERUJE BOGACTWO ZASOBÓW RUNA

8 SZLAK ROWEROWY Teren Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski oferuje szereg ścieżek rowerowych dla miłośników dwóch kółek. Trasa Szczebrzeszyn – Hrebenne to ponad 100km do przejechania. Warte uwagi są: Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Górecko Kościelne, Józefów, Susiec, Bełżec, Szalenik, Siedliska.

9 PRACA WYKONANA PRZEZ : ➲ Damian Mierzwa, Emilia Rybaczyńska, Magdalena Malinowska ➲ Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach ➲ Klasa VI szkoły podstawowej


Pobierz ppt "Nadleśnictwo Tomaszów Lubelski. Nie każdy z nas wie- co to jest nadleśnictwo? Nadleśnictwo to tereny zalesione. Znajduje się w nim wiele ciekawych miejsc."

Podobne prezentacje


Reklamy Google