Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Asnyk-Fashion” posiada 7 wspólników z klasy 2B Szymon JaroszMarcin StańczykBartek KopaczkaKatarzyna Żarczyńska Paweł PyśJan NowakowskiDominik Kosatka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Asnyk-Fashion” posiada 7 wspólników z klasy 2B Szymon JaroszMarcin StańczykBartek KopaczkaKatarzyna Żarczyńska Paweł PyśJan NowakowskiDominik Kosatka."— Zapis prezentacji:

1

2 „Asnyk-Fashion” posiada 7 wspólników z klasy 2B Szymon JaroszMarcin StańczykBartek KopaczkaKatarzyna Żarczyńska Paweł PyśJan NowakowskiDominik Kosatka

3 Anna Konecka & Magdalena Lorek DYREKTOR NACZELNY Jest szefem miniprzedsiębiorstwa. Od jego kwalifikacji, umiejętności kierowania ludźmi oraz zdolności przewidywania zachowań gospodarczych zależy sukces miniprzedsiębiorstwa. Patrycja Wiciejowska & Beata Dietrich DYREKTOR ds. FINANSOWYCH Jego sumienność i operatywność są niezbędne do sprawnego funkcjonowania miniprzedsiębiorstwa. Zarządza zasobami finansowymi i jego zadaniem jest takie gospodarowanie pieniędzmi, by w odpowiednim czasie można było zapłacić za materiały i usługi. Victoria Chudy & Marcin Janusz DYREKTOR ds. MARKETINGU W gospodarce rynkowej marketing jest kluczem do pożądanych, wysokich zysków.Sztuką jest bowiem sprzedać odpowiedni towar po cenie, która pozwoli miniprzedsiębiorstwu na osiągnięcie satysfakcjonującego wyniku finansowego.

4 Naszym opiekunem jest prof. Robert Michalski.

5 Iwona Wiciejowska Firma: Brugi Rafał Łopatecki Firma: MKS Bielsko-Biała Piotr Konecki


Pobierz ppt "„Asnyk-Fashion” posiada 7 wspólników z klasy 2B Szymon JaroszMarcin StańczykBartek KopaczkaKatarzyna Żarczyńska Paweł PyśJan NowakowskiDominik Kosatka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google