Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

AKCJA KUNDELEK 2008-2011. Kilka słów o pomyśle akcji… Inicjatorkami akcji „Kundelek” były: Pani profesor Maria Gawińska - Gołobów i uczennice: P. Balcerzak,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "AKCJA KUNDELEK 2008-2011. Kilka słów o pomyśle akcji… Inicjatorkami akcji „Kundelek” były: Pani profesor Maria Gawińska - Gołobów i uczennice: P. Balcerzak,"— Zapis prezentacji:

1 AKCJA KUNDELEK 2008-2011

2 Kilka słów o pomyśle akcji… Inicjatorkami akcji „Kundelek” były: Pani profesor Maria Gawińska - Gołobów i uczennice: P. Balcerzak, A. Gałecka, E. Majer. Pomysł został przyjęty z wielkim entuzjazmem Bardzo szybko znalazła się grupa chętnych wolontariuszy do realizacji tego fantastycznego przedsięwzięcia.

3 Pierwszy wyjazd… Przygotowania do naszej akcji rozpoczęłyśmy już we wrześniu Zbierałyśmy: karmę, miski, materiały ocieplające (koce, poduszki, tektury itp.) Pierwszy wyjazd odbył się już w grudniu 2008 roku. Z grupą wolontariuszy pojechałyśmy do do schroniska w Celestynowie.

4

5 Naszą uwagę zwróciły trudne warunki w jakich przebywają te bezdomne zwierzęta. Niestety schronisko nie ma funduszy na polepszenie ich sytuacji. Dlatego postanowiłyśmy zorganizować kolejną akcję dla tego schroniska.

6 Kolejne wyjazdy odbyły się w grudniu oraz w kwietniu 2009 roku.

7 Grupa wolontariuszy

8 W grudniu 2010 roku zebrane materiały oraz karmę przekazałyśmy do „Kociego azylu” (Fundacji Św. Franciszka „Pomóż zwierzętom - naszym małym braciom„ mieszczącego się w Konstancinie-Jeziornej).

9

10 Uczennice naszej szkoły oraz ich rodzice bardzo zaangażowali się w pomoc. Już w pierwszych dniach każdej z czterech akcji pojemniki, które były przeznaczone do umieszczania zbieranych przez nas materiałów były pełne po same brzegi

11

12 Wszystkim, którzy udzielili nam choćby najdrobniejszą pomoc serdecznie dziękujemy i prosimy o aktywny udział w następnych akcjach na rzecz bezdomnych zwierząt !!! Prezentację przygotowała: Paulina Balcerzak III LO


Pobierz ppt "AKCJA KUNDELEK 2008-2011. Kilka słów o pomyśle akcji… Inicjatorkami akcji „Kundelek” były: Pani profesor Maria Gawińska - Gołobów i uczennice: P. Balcerzak,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google