Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy!.  Nauczysz się pisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne.  Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.  Rozwiniesz umiejętności.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy!.  Nauczysz się pisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne.  Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.  Rozwiniesz umiejętności."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy!

2  Nauczysz się pisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne.  Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.  Rozwiniesz umiejętności poszukiwania pracy oraz stosowania różnorodnych technik poszukiwania zatrudnienia.

3  Zmienisz sposób myślenia o sobie i swojej obecnej sytuacji.  Udoskonalisz metody podejmowania decyzji i ich realizacji, brania na siebie odpowiedzialności za swoje życie.  Zwiększysz odpowiedzialności za swoje życie.

4  Uzyskasz możliwość zbadania ofert lokalnego rynku pracy.  Poznasz metody określania swoich mocnych i słabych stron.  Przeprowadzisz bilans umiejętności zawodowych oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu wyszukiwania i dopasowania dla siebie właściwej oferty pracy.

5  Poznasz zagadnienia związane z założeniem własnej działalności gospodarczej.

6  W przypadku dalszego braku zatrudnienia uzyskasz możliwość spotkań w otwartym klubie pracy.

7 Zawsze staramy się dostosować program zajęć do potrzeb uczestników!!!

8 Tel. 52 33 32 275 Tel. 52 33 27 642  Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Centrum Aktywizacji Zawodowej ul. Wojska Polskiego 195a (pokój 9)  Stanowisko Zamiejscowe w Nowem Centrum Aktywizacji Zawodowej pl. Św. Rocha 5


Pobierz ppt "Zapraszamy!.  Nauczysz się pisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne.  Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.  Rozwiniesz umiejętności."

Podobne prezentacje


Reklamy Google