Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tomasz Szeszycki Nadleśniczy Nadleśnictwa Rokita i Honorowy Obywatel Gminy Golczewo został uhonorowany tytułem „Leśnika Roku 2015”. Wyróżnienie to zostało.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tomasz Szeszycki Nadleśniczy Nadleśnictwa Rokita i Honorowy Obywatel Gminy Golczewo został uhonorowany tytułem „Leśnika Roku 2015”. Wyróżnienie to zostało."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Tomasz Szeszycki Nadleśniczy Nadleśnictwa Rokita i Honorowy Obywatel Gminy Golczewo został uhonorowany tytułem „Leśnika Roku 2015”. Wyróżnienie to zostało przyznane przez kapitułę „Przeglądu Leśniczego”. Kapituła „Przeglądu Leśniczego” po raz XVII wybrała „Leśnika Roku” i „Instytucję szczególnie zasłużoną dla polskiego leśnictwa”.

4

5

6 Dzięcioł żywi się głównie owadami wydobytymi z drzewa. Dzięki temu chroni je, przed różnego rodzaju chorobami. Przez pukanie swoim dziobem, wytwarzają się w drzewie dziury. Przez to tworzą się piękne cuda natury.

7

8

9


Pobierz ppt "Tomasz Szeszycki Nadleśniczy Nadleśnictwa Rokita i Honorowy Obywatel Gminy Golczewo został uhonorowany tytułem „Leśnika Roku 2015”. Wyróżnienie to zostało."

Podobne prezentacje


Reklamy Google