Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Twoje dziecko pokocha matematykę!. Czym jest Matlandia? nauka przez zabawę i interakcję medale, krótkie filmy oraz nagrody motywujące do rozwiązywania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Twoje dziecko pokocha matematykę!. Czym jest Matlandia? nauka przez zabawę i interakcję medale, krótkie filmy oraz nagrody motywujące do rozwiązywania."— Zapis prezentacji:

1 Twoje dziecko pokocha matematykę!

2 Czym jest Matlandia? nauka przez zabawę i interakcję medale, krótkie filmy oraz nagrody motywujące do rozwiązywania kolejnych zadań podgląd wyników dziecka zarówno przez nauczyciela, jak rodziców Program online wspomagający naukę matematyki na poziomie szkoły podstawowej

3 Zdobywanie medali i nagród motywuje do rozwiązywania kolejnych zadań. Bajkowa sceneria i animowani bohaterowie. Dlaczego Matlandia?

4 Rozwiązanie wszystkich zadań z danego tematu nagradzane zabawnym filmem. Dlaczego Matlandia?

5 Porównywanie wyników uczniów z uczniami z całej Polski. Przejrzyste statystyki. Dlaczego Matlandia?

6 Możliwość podglądu postępów dziecka zarówno przez nauczyciela, jak i rodziców. Dlaczego Matlandia? Funkcja e-GWO dziennika.

7 www.matlandia.pl facebook.pl/Matlandia telefon: 58 764 61 61 e-mail: matlandia@gwo.pl Wi ę cej informacji? Cena już od 9 zł / rok


Pobierz ppt "Twoje dziecko pokocha matematykę!. Czym jest Matlandia? nauka przez zabawę i interakcję medale, krótkie filmy oraz nagrody motywujące do rozwiązywania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google