Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Odbyła się w dniach 16-20 maja 2016 r.  W formie Zielonej Szkoły w miastach nadmorskich i zajęć profilaktyczno-dydaktycznych na terenie gimnazjum w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Odbyła się w dniach 16-20 maja 2016 r.  W formie Zielonej Szkoły w miastach nadmorskich i zajęć profilaktyczno-dydaktycznych na terenie gimnazjum w."— Zapis prezentacji:

1

2  Odbyła się w dniach 16-20 maja 2016 r.  W formie Zielonej Szkoły w miastach nadmorskich i zajęć profilaktyczno-dydaktycznych na terenie gimnazjum w Białej Rawskiej.

3 W trakcie programu zrealizowano następujące cele: kontynuacja cyklu programów profilaktyki antynikotynowej, antyalkoholowej, antynarkotykowej, edukacja w zakresie tworzenia prawidłowych postaw prozdrowotnych, edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży, umiejętność wykorzystania wolnego czasu na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań oraz na odpoczynek, wypoczynek poprzez kontakt z przyrodą, integracja młodzieży między klasowej.

4 W czasie realizacji programu odbyło się : Zwiedzanie Katedry w Oliwie.

5 Muzeum Oceanograficzne i Akwarium Morskie

6 Port w Gdyni

7 Piwnica Romańska w Gdańsku

8 Muzeum Bursztynu w Gdańsku

9 Stadion Energa Gdańsk

10

11 Molo w Sopocie

12 Zajęcia rekreacyjno-sportowe

13 Spacer nad brzegiem Bałtyku

14 Zamek w Malborku

15 Stare Miasto w Toruniu

16 Prace plastyczne z zajęć profilaktycznych

17 Opiekunowie mgr Elżbieta Kuba mgr Janina Pietrzak mgr Małgorzata Karpińska mgr Natalia Kowalczyk


Pobierz ppt " Odbyła się w dniach 16-20 maja 2016 r.  W formie Zielonej Szkoły w miastach nadmorskich i zajęć profilaktyczno-dydaktycznych na terenie gimnazjum w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google