Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jurek Krzewicki SAPHIRE EXECUTIVE JEUNESSE „OBIEKCJE”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jurek Krzewicki SAPHIRE EXECUTIVE JEUNESSE „OBIEKCJE”"— Zapis prezentacji:

1 Jurek Krzewicki SAPHIRE EXECUTIVE JEUNESSE „OBIEKCJE”

2 1. Sprzedaż zaczyna się od momentu, kiedy klient mówi „ NIE „

3 2. Ludzie zawsze znajdą czas, na to co jest dla nich ważne i zawsze znajdą pieniądze, na to co jest dla nich potrzebne.

4 3. Klienci zawsze mają pierwszy powód, który ładnie brzmi i drugi który jest prawdziwy.

5 4.Ludzie muszą najpierw Cię Polubić Zaufać

6 5. Pracuj nad pewnością siebie, bo w naszym biznesie jest to kluczowa cecha charakteru.

7 6. Nie mam czasu - a jak Ci się wydaje? Ile czasu trzeba poświecić na ten biznes? - w tym biznesie można iść swoim tempem - czy jesteś zadowolony z tego jak wygląda obecna wymiana Twojego czasu na pieniądze? - jeżeli będziesz dalej robił to co robisz, to jakie są szanse, że w przyszłości będziesz miał więcej czasu?

8 7. Nie mam pieniedzy - czy w wykupieniu pakietu widzisz koszt, czy inwestycję? - to jakie widzisz możliwości, żeby te pieniądze zorganizować? - to właśnie dlatego rozmawiamy o biznesie JEUNESSE - jeżeli nie masz po tylu latach pracy odłożonych kilku tysięcy złotych, to jakie masz perspektywy że to się zmieni w najbliższym czasie? - kiedy ostatnio ktoś przyszedł do Ciebie z propozycją, dzięki której mógłbyś w końcu te pieniądze mieć? - gdybyś miał dzisiaj pieniądze na pakiet, albo gdyby nie trzeba było zainwestować To od kiedy chciałbyś zacząć działać? - jeżeli dałbym Ci notarialną gwarancję, że samochód o wartości 50 000 zł będzie Twoją własnością, jeśli w ciągu 3 dni zorganizujesz 5000 zł, to ile czasu zajęłoby Ci znalezienie pieniędzy? - co innego robisz już teraz żeby mieć więcej pieniędzy, niż wykonując zawód, którym zajmujesz się już od wielu lat? - za pakiet można zapłacić kartą kredytową

9 8.To nie dla mnie/ ja się do tego nie daję - z jakiego powodu? Dlaczego? - mi też się tak wydawało, ale… - a czy to co robisz teraz jest dla Ciebie? - wsparcie, które dostaniesz, może pomóc Ci wystartować w tym biznesie i przekonasz się, że to rzeczywiście jest prawda - każda nowa rzecz budzi obawę i wielu ludzi, którzy podjęli próbę, w rzeczywistości przekonało się, że dobrze się czują w tym biznesie - ja też tak myślałem, że Ty byś się do tego nie nadawał, dlatego umówiłem się z Tobą prosząc o polecenia

10 9.Nie mam znajomych/ którzy by się zajęli tym biznesem - masz może komórkę? - znasz kogoś, kto chciałby być zdrowszy i więcej zarabiać? - to super, bo w tym biznesie możesz nauczyć się jak poznawać nowych ludzi - ja też rok temu nie pomyślałbym, że chciałbym się zajmować biznesem JEUNESSE, a teraz nie wiem, czy jest jakieś przyjemniejsze zajęcie - czy chciałbyś żeby Cię ktoś oceniał, czy nadajesz się do biznesu, czy nie? To dlaczego oceniasz innych Czy się nadają do JEUNESSE czy nie?

11 10.To nie działa - z jakiego powodu tak uważasz? - czy to jest z Twojej strony zarzut, czy brak informacji? jeżeli to jest zarzut, to ja z Tobą nie rozmawiam, jeżeli brakuje Ci informacji, to możemy usiąść i wszystko Ci po kolei wyjaśnię - pokazać Ci moje wypłaty? Jeżeli to nie działa, to skąd się one biorą? - jeżeli to nie działa, to skąd wziął się obrót kilku miliardów dolarów? - to co musiałaby firma robić, żebyś uznał, że to działa? - jak sądzisz, czy poświęcałbym wolny czas wieczorami i w dzień charytatywnie, jeśli biznes by nie działał? - czy pracowałbym w firmie, w której z obrotu produktami zarabiała by tylko firma i mi za nic nie płaciła? - czy Ty chodzisz do pracy i dostajesz za to wypłatę? - więc dlaczego sądzisz, że ja wykonuję tą pracę charytatywnie?

12 11.Nie będę robił na tych na górze - a teraz nie robisz? - to jak to się dzieje, że ja zarabiam wielokrotnie więcej niż wielu ludzi nade mną? - to kiedy składasz wypowiedzenie u siebie w firmie?

13 12.To jest za trudne - skąd wiesz, ze to jest za trudne, skoro jeszcze nie spróbowałeś? - a co konkretnie w biznesie JEUNESSE jest dla Ciebie najtrudniejsze? - pamiętaj ze na początku możesz liczyć na moją pełną pomoc - wszystko jest trudne na początku dopóki się tego nie nauczysz - jeżeli po tym co usłyszysz dalej będziesz uważał ze to jest dla Ciebie za trudne, to przyznam Ci rację

14 13.Ja nie jestem taki jak Ty - to nie jest biznes wymyślony dla mnie. Oprócz mnie, robi to tysiące ludzi na całym świecie. Wśród nich na pewno wielu, którzy mogliby być podobni do Ciebie - a dlaczego tak uważasz? - taki tzn. jaki? - w tym biznesie najlepsze efekty osiągają osoby, które zachowują swoją wyjątkowość. - w tym biznesie możesz się nauczyć jak być lepszym ode mnie, pytanie tylko czy tego chcesz?

15 14.Zbyt piękne, żeby było prawdziwe - co jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe? - ja Ci proponuję współpracę z firmą, która działa już od wielu lat na rynku i możesz osobiście sprawdzić ilu ludzi osiągnęło sukces, czy niezależność finansową - ten biznes jest bardzo prosty ale nikt nie mówi, ze jest łatwy

16 15.Nie jestem przekonany do produktów - dlaczego tak twierdzisz? - do tego produktu można się przekonać tylko w jeden sposób. Stosując go. - jak sądzisz, czy miliony ludzi na całym świecie ma aż tak dobre serce, żeby systematycznie co dwa tygodnia kupować kolejną butelkę dla siebie, swoich dzieci za 120 zł, po to żeby dać zarobić miliony dolarów założycielom firmy, jeśli te produkty nie działały by dla nich? - przekonanie, to nie kwestia wiary, tylko wiedzy i sprawdzenia produktów na sobie.

17 16.Jak Ty zarobisz to ja też wejdę - ale czy Tobie chodzi o to czy że to ja konkretnie mam zarobić, czy o to że firma wypłaca pieniądze? Bo jeżeli jest to ten pierwszy powód, to poznam Cię z osobami, które już co tydzień zarabiają w JEUNESSE bardzo dobre pieniądze. A jeżeli jest to drugi powód, to powiedz mi jaki związek mają moje zarobki z tym jakie Ty możesz osiągnąć wyniki finansowe w tym biznesie? - ja teraz szukam ludzi do współpracy i kiedy ich znajdę, to będę skupiał się na pomocy już tylko im. - to umówimy się, że wyliczymy ile pieniędzy mógłbyś stracić jeśli przyłączyłbyś się np. za pół roku, OK?

18 17.To jest piramida - a Ty gdzie zarabiasz pieniądze?... - a co rozumiesz przez piramidę? Bo, kościół, partia, ZUS itd. - czy masz na myśli model organizacyjny, czy zakazaną piramidę finansową? - na początku też tak myślałam, ale kiedy zdobyłam wiedzę na ten temat, to dowiedziałam się, że jest to najbardziej uczciwy model dystrybucji produktów na świecie

19 18.Ludzie nie zarabiają - jak ktoś udaje że pracuje, to JEUNESSE udaje że płaci - czy to jest z Twojej strony zarzut, czy brak informacji? Bo jeśli jest to zarzut, to nie mamy o czym rozmawiać, jeśli brak informacji, to możemy usiąść i wszystko Ci wyjaśnię - ilu ludzi potrzebujesz poznać z tych którzy zarabiają, żeby zmienić swoje zdanie i podjąć decyzję o współpracy?

20 19.Ja już byłem w kilku firmach i nie chcę następnej - ja też mam podobne doświadczenia. Teraz już wiem, ze sukces w tego typu firmie zależy od wielu czynników. A już na pewno zależy od tego, kto będzie Ci pomagał i wprowadzi do tego biznesu - gdybyśmy rezygnowali już po pierwszym małżeństwie, to nigdy byśmy nie weszli w drugi związek - ilu znasz ludzi, którzy odnieśli sukces w swoim przedsięwzięciu?

21 20.Ja nie umiem i nie chcę sprzedawać - to bardzo dobrze się składa, bo ja też nie umiem. Sukces firmy opiera się na tym, że w JEUNESSE to nie my sprzedajemy produkty, tylko firma, a klienci sami kupują - w biznesie JEUNESSE dzielimy się informacją, a dzisiaj informacja to najdroższy towar na świecie - w biznesie JEUNESSE nie sprzedajemy produktów. Robi to firma, a my polecamy to, co sami na co dzień używamy.

22 21.Muszę to przemyśleć/zastanowić się - a nad czym konkretnie chcesz się zastanowić? - a w skali od 1 do 10 na ile byś teraz ocenił swoje zdecydowanie? … a gdzie jest te brakujące 3? - z jakiego powodu masz obawy, żeby rozpocząć współpracę już dzisiaj? - wiele osób w JEUNESSE zdecydowało się wpisać do firmy, bo ostateczny czas na podjęcie decyzji jest za 90 dni. I wtedy dopiero będziesz decydował czy chcesz działać dalej, czy się wycofać. Przez te 90 dni sprawdzisz jak w Twoim przypadku działa biznes, jak działają produkty.

23 Jako zespół JEUNESSE Succes Team życzymy Wam dużo sukcesów :)


Pobierz ppt "Jurek Krzewicki SAPHIRE EXECUTIVE JEUNESSE „OBIEKCJE”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google