Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 To grupa studentów którym nie jest obce dobro rodziny i dziecka;  To osoby, które chcą nieść pomoc;  To serca które są wrażliwe na krzywdę drugiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " To grupa studentów którym nie jest obce dobro rodziny i dziecka;  To osoby, które chcą nieść pomoc;  To serca które są wrażliwe na krzywdę drugiego."— Zapis prezentacji:

1

2  To grupa studentów którym nie jest obce dobro rodziny i dziecka;  To osoby, które chcą nieść pomoc;  To serca które są wrażliwe na krzywdę drugiego człowieka;  To studenci, którzy mają pomysł na życie;  To jedna wielka uczelniana rodzina.

3 Jest opiekunem i założycielem naszego koła, wykładowcą, pedagogiem szkolnym, certyfikowanym mediatorem przy Polskim Centrum Mediacji w Warszawie z zakresu mediacji d/s karnych, rodzinnych i dla nieletnich oraz Mediatorem Oświatowym. Familiolodzy zawsze mogą liczyć na uśmiech, dobre słowo i serce Pani doktor. Bez jej ciepła i wsparcia bardzo trudno byłoby nam funkcjonować.

4 Pomoc najuboższym, potrzebującym, rodzinom wielodzietnym, sierotom, ludziom skrzywdzonym przez innych ludzi bądź los- to nasz cel. Jedenaście lat aktywności Międzywydziałowego Studenckiego Koła Naukowego Familiologów to wiele wspaniałych akcji charytatywnych, osiągnięć naukowych, pracy samokształceniowej, uczestnictwo w licznych konferencjach i sympozjach naukowych, jak również organizacja tych przedsięwzięć.

5 Dla Radka Sikory Dla Karolinki Brzyskiej

6 Co roku organizujemy kiermasze bożonarodzeniowe oraz wielkanocne na rzecz chorych i potrzebujących dzieci.

7 W 2014r. Przeprowadziliśmy Kiermasz Wielkanocny na rzecz Kacperka Serafina, który przyniósł dochód 710zł.

8  Zabawa Mikołajkowa w Ośrodku Interwencji Kryzysowej  Dzień Dziecka – dla dzieci z Domu Dziecka  Andrzejki dla dzieci ze Świetlic Socjoterapeutycznych oraz Szkół Podstawowych

9  Organizujemy zbiórki nakrętek

10 Wspieramy także akcję „Szlachetna Paczka”

11 Jako członkowie Koła Naukowego uczestniczymy w konferencjach, spotkaniach, sesjach naukowych, niejednokrotnie wzbogacając je swoimi wystąpieniami i referatami.

12 W roku 2008, kiedy Koło obchodziło 5– lecie istnienia, zorganizowana została przez nas Międzynarodowa konferencja naukowa (29- 30.05.2008) „Obraz współczesnej rodziny. Droga do lepszej przyszłości. Diagnoza, profilaktyka, pomoc i wsparcie”. Owocem konferencji było wydanie publikacji naukowej „Rodzina, diagnoza, profilaktyka i wsparcie” pod redakcją naukową prof. Krystyny Duraj – Nowakowej oraz dr Urszuli Grucy – Miąsik.

13  27.11.2013 - Organizacja Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych i ich Mentorów „Rodzina- centrum świata” (W trakcie seminarium Pani doktor Urszula Gruca- Miąsik jak i członkowie naszego Koła wygłosili swoje referaty) W lipcu 2014 roku ukazała się także publikacja naukowa pt. „Familiologia XXI wieku - wyzwania i oczekiwania"

14 5 listopada 2015r. zorganizowaliśmy Międzynarodową Konferencję Naukową, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Niebawem ukaże się także pokonferencyjna Publikacja.

15 Oprócz działań podejmowanych na rzecz innych, organizujemy spotkania, na których sami członkowie Koła mają okazję porozmawiać, pobawić się i lepiej się poznać

16 Tradycją jest już wspólna Wigilia na której gościmy Władze Uczelni, Opiekuna Koła – Panią dr Urszulę Grucę – Miąsik oraz byłych członków Koła Familiologów

17  Z Biurem Młodych Fundacji Anny Dymnej organizując na Wydziałach UR kiermasz bożonarodzeniowy  Z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów Klanza – działając podczas imprez plenerowych, okolicznościowych w Rzeszowie i nie tylko  Z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rzeszowie- wsparcie dzieci z rodzin zastępczych nauce Współpracujemy :

18  Z Samorządem Wydziałowym i Uniwersyteckim podczas wspólnych inicjatyw: Dzień Samorządowca, Dzień Doradcy Zawodowego, Dni Otwartych, Juwenaliów, imprez charytatywnych i innych

19

20 e-mail: familiolog@wp.pl dr U. Gruca-Miąsik – Opiekun MSKNF e-mail: ulagrucamiasik@o2.pl


Pobierz ppt " To grupa studentów którym nie jest obce dobro rodziny i dziecka;  To osoby, które chcą nieść pomoc;  To serca które są wrażliwe na krzywdę drugiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google