Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka 8 - 10.11.2013r. SOBLÓWKA Harmonogram, kosztorys oraz regulamin wycieczki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka 8 - 10.11.2013r. SOBLÓWKA Harmonogram, kosztorys oraz regulamin wycieczki."— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka 8 - 10.11.2013r. SOBLÓWKA Harmonogram, kosztorys oraz regulamin wycieczki.

2 Harmonogram Data i godzina wycieczki Ilość km MiejscowośćProgram Adres punktu noclegowego i żywieniowego 8.11.13 ok. 14.00 14.30 15.00 18.00 8-10.11.13 10.11.13 ok. 17.00 ok. 19.00 10 km 110 km Siemianowice Katowice Soblówka Katowice zbiórka uczestników na placu szkolnym SP3, przejazd do Katowic środkami KZK GOP przejazd do Soblówki przyjazd do Soblówki realizacja założeń programowych wycieczki przejazd do Katowic powrót do Katowic (dworzec PKP) Dom Wczasów Dziecięcych w Soblówce Soblówka 193 34-371 Ujsoły

3 nocleg, pełne wyżywienie – 35 zł przejazd (pociąg, bus)– 20 zł przewodnik – 5 zł całość- 60 zł Kosztorys Dodatkowo uczestnicy muszą posiadać bilet autobusowy za 1,90 zł (przejazd do Katowic) ewentualnie na bagaż, którego suma wymiarów nie może przekroczyć, przy pomiarze w skrajnych punktach (długość, szerokość, wysokość) lub w obwodzie 160 cm (3,20 zł).

4 REGULAMIN UCZESTNIKA WYCIECZKI Regulamin DWDz Soblówka znajduje się na stronie http://www.soblowka.net/strona/Regulamin.pdf

5 Każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest: 1.Zapoznać się z regulaminem wycieczki i przestrzegać jego zasad. 2. Zachowywać się w sposób zdyscyplinowany i kulturalny. 3.Stosować się do poleceń, zakazów i nakazów wydawanych przez opiekunów lub przewodników. 4.Nie oddalać się samowolnie od grupy. 5.Przestrzegać przepisów ruchu drogowego i zachowywać ostrożność na ulicach i w innych miejscach, w których może grozić jakiekolwiek niebezpieczeństwo. 6.Dbać o bezpieczeństwo swoje i innych – wszystkie zagrożenia mające wpływ na bezpieczeństwo uczestników należy zgłaszać kierownikowi wycieczki lub opiekunom. 7.Kulturalnie odnosić się do opiekunów, kolegów i innych osób. 8.Traktować z należytym respektem obiekty zabytkowe i eksponaty muzealne. 9.Nie śmiecić, nie niszczyć zieleni, nie płoszyć zwierząt, nie krzyczeć i nie rozpalać ognisk w miejscach niedozwolonych. 10.W miejscach noclegowych postępować zgodnie z obowiązującym tam regulaminem. Przestrzegać godzin ciszy nocnej. 11.Punktualnie zgłaszać się w miejscu zbiórki. 12.Pamiętać, że miejscem zbiórki rozpoczynającym i kończącym wycieczkę jest boisko szkolne, skąd uczniowie udają się do domów. Po zapadnięciu zmroku uczniów po powrocie odbierają rodzice (opiekunowie).

6 13.Przygotować się do wycieczki zabierając ze sobą odpowiedni ekwipunek i prowiant w zależności od wskazań opiekunów (odpowiedni ubiór i obuwie, zapasową odzież itp.). 14.Uczestnik jest zobowiązany zgłosić opiekunowi wszelkie niedyspozycje i ewentualną chorobę lokomocyjną. Dzieci z chorobą lokomocyjną zabierają ze sobą i zażywają przed jazdą leki np. Aviomarin. 15. W czasie postojów i zwiedzania poruszać się tylko na określonym terenie (np. na parkingu) i zgodnie z instrukcją opiekuna (np. parami). 16.Potwierdzić własnoręcznym podpisem fakt zapoznania się z regulaminem. Zabrania się uczestnikom wycieczek: 1.zabierania na wycieczkę napojów gazowanych i w szklanych opakowaniach oraz chipsów i słonecznika, 2.przemieszczania po autokarze i podróżowania w pozycji stojącej, 3.samowolnego otwierania drzwi i okien autobusu lub innego środka lokomocji oraz wyrzucania jakichkolwiek rzeczy z pojazdu, 4.zażywania jakichkolwiek leków bez wiedzy opiekunów lub kierownika. Sprzęt elektroniczny typu MP3, aparaty fotograficzne, telefony i inne wartościowe przedmioty uczestnicy zabierają ze sobą na własną odpowiedzialność.

7 Ważne informacje Uczestnicy zabierają : aktualną legitymację szkolną ! odpowiednie obuwie oraz ubranie, obuwie zamienne, plecak (ostatecznie torbę na kółkach) oraz plecak (torbę) podręczny (ą), pieniądze na prowiant (na drogę powrotną).

8 Zbiórka uczestników na placu szkolnym przy SP 3, zakończenie wycieczki na dworcu PKP w Katowicach. W sobotę odbędzie się całodniowa wycieczka górska. Dokładne godziny zbiórki oraz powrotu zostaną podane na tydzień przed wyjazdem. Całkowita kwota płatna najpóźniej we wtorek 15.10.13 r. Kontakt w sprawie pytań 886301309 Ważne informacje c.d.


Pobierz ppt "Wycieczka 8 - 10.11.2013r. SOBLÓWKA Harmonogram, kosztorys oraz regulamin wycieczki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google