Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Varius Manx  Kasia Stankiewicz urodziła się 2 czerwca 1977 roku w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie). Jej pierwszym dużym sukcesem było zwycięstwo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Varius Manx  Kasia Stankiewicz urodziła się 2 czerwca 1977 roku w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie). Jej pierwszym dużym sukcesem było zwycięstwo."— Zapis prezentacji:

1

2 Varius Manx

3  Kasia Stankiewicz urodziła się 2 czerwca 1977 roku w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie). Jej pierwszym dużym sukcesem było zwycięstwo w programie "Szansa na sukces" (1995 r.), w którym zaśpiewała piosenkę Varius Manx "Zamigotał świat". Rok później z zespołu odeszła wokalistka Anita Lipnicka, a na jej miejsce przyjęto Stankiewicz. W marcu tego roku zespół wszedł do studia, by nagrać nową płytę - "Ego". Pierwszym promującym ją singlem był "Orła cień", który miał premierę w maju. Premiera krążka odbyła się 21 czerwca, a już 28. tego samego miesiąca formacja wystąpiła na festiwalu w Opolu, gdzie Varius Manx otrzymał Złotą Płytę (co ciekawe, tego samego dnia "Ego" osiągnęła status Platynowej Płyty). Wkrótce potem Stankiewicz wzięła udział w nagraniu piosenki "Kamienne schodki", który trafił na album Ireny Santor "Duety". Po koncercie na festiwalu Sopot '96, grupa ruszyła w ogólnopolską trasę koncertową, w ramach której zagrała w 16 miastach. Podczas koncertu w Warszawie wręczono zespołowi multiplatynę za ponad 400 tys. sprzedanych egzemplarzy "Ego". W tym samym roku muzycy zdobyli jeszcze dwa Złote Mikrofony Popcornu, a Kasia została uhonorowana statuetką Machinera dla debiutantki roku.

4 Mistrz świata w kick boxingu W swojej karierze sportowej Zbigniew Kowalkowski może poszczycić się: siedmiokrotnym Mistrzostwem Polski, trzykrotnym Mistrzostwem Europy, dwukrotnym Mistrzostwem Świata. Burmistrz Działdowa podczas posiedzenia ostatniej sesji Rady Miasta wręczył Zbigniewowi Kowalkowskiemu, dwukrotnemu mistrzowi świata w kick boxingu, pas mistrzowski. Zbigniew Kowalkowski w 14 grudnia 2008 r. wywalczył, w Tarczynie koło Warszawy, mistrzostwo świata w tej dyscyplinie, pokonując Niemca Lukasa Makarewicza już w czwartej rundzie.

5  Sławomir Jan Willenberg (ur. 2 stycznia 1945r. w Krośnicach) – polski polityk, lekarz chirurg, radny wojewódzki, senator IV kadencji.  W latach 80. był działaczem ’’Solidarności’’, przewodniczącym struktur w DziaŁdowie. W stanie wojennym został internowany na okres około pięciu miesięcy. Do sierpnia 2006 pracował jako dyrektor szpitala w DziaŁdowie, od tego czasu zatrudniony w tej jednostce w charakterze asystenta oddziału chirurgicznego.  Pełnił funkcję senatora IV kadencji z ramienia AWS, a w latach 1998-2002 także radnego sejmiku warmińsko- mazurskiego. W 2006 został ponownie wybrany radnym wojewódzkim.  Należał do Ruchu Społecznego i Centrum. W 2006 wstąpił do Platformy Obywatelskiej. W przedterminowych wyborach parlamentalnych w 2007 bez powodzenia kandydował z listy PO.

6

7 Ważniejsze daty  1973. 10. 29 - Data urodzenia  2000. 09. 22 - Debiut teatralny (w roli Jima Morrisona w "Jeźdźcu burzy" Arkadiusza Jakubika na scenie Teatru Rampa na Targówku w Warszawie) Filmografia  2008 - PLEBANIA (1094) Obsada aktorska (adwokat),  2007 – REGINA Obsada aktorska,  2007 - RAFAŁ RZUCIŁ DOROTĘ (110) w DALEKO OD NOSZY Obsada aktorska,  2006-2007 – POGODA NA PIĄTEK Obsada aktorska (dziennikarz; seria I),  2005 - POLITYCZNE UDERZENIE (232) w NA DOBRE I NA ZŁE Obsada aktorska (Krzysztof, przyjaciel Bartosza Domagalskiego),

8


Pobierz ppt "Varius Manx  Kasia Stankiewicz urodziła się 2 czerwca 1977 roku w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie). Jej pierwszym dużym sukcesem było zwycięstwo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google