Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

0 OFERTA DLA PRACOWNIKÓW Dorota Wałuszko tel. 603 812 350 Kierownik ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Białystok 15kwietnia 2016 r. Komendy Wojewódzkiej Policji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "0 OFERTA DLA PRACOWNIKÓW Dorota Wałuszko tel. 603 812 350 Kierownik ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Białystok 15kwietnia 2016 r. Komendy Wojewódzkiej Policji."— Zapis prezentacji:

1 0 OFERTA DLA PRACOWNIKÓW Dorota Wałuszko tel. 603 812 350 Kierownik ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Białystok 15kwietnia 2016 r. Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

2 DLACZEGO WARTO BYĆ KLIENTEM BANKU PEKAO  Bezpieczeństwo i zaufanie Bank Pekao S.A. działa od ponad 80 lat i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo- Wschodniej. Z naszych usług aktualnie korzysta 4,5 miliona Klientów.  Dostępność Bank Pekao S.A. dysponuje szeroką siecią oddziałów (1000 placówek w całym kraju) oraz bezprowizyjnych bankomatów w Polsce i w 22 krajach Europy.  Innowacyjność Bank Pekao S.A. jest doceniany przez niezależnych ekspertów i był wielokrotnie nagradzany za najszerszy i najbardziej innowacyjny pakiet mobilny – Eurokonto Mobilne, Bankowość Mobilną i Mobilny Planer Zakupów. W 2014r aplikacja mobilna Pekao24 wraz z aplikacją płatności mobilnych PeoPay zostały uznane za najlepsze aplikacje w rankingu serwisu Money.pl  Lider w finasowaniu gospodarstw domowych Bank Pekao S.A. jest czołowym graczem na rynku pożyczek konsumpcyjnych i kredytów hipotecznych w PLN. Kredyt mieszkaniowy w Pekao S.A. - to od lat jeden z najczęściej wybieranych kredytów mieszkaniowych. Bank aktywnie wspiera swoich Klientów w nabyciu własnego mieszkania, uczestnicząc również w rządowych programach wsparcia, obecnie w Programie „Mieszkanie dla Młodych”.  Szeroka oferta depozytowa W grupie kapitałowej Pekao znajdują się m.in. największe w Polsce Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, fundusz emerytalny, dwa domy maklerskie oraz spółki oferujące leasing i faktoring.

3 2 Specjalnie dla Państwa Pracowników przygotowaliśmy kompleksową ofertę składającą się z najlepszych produktów Banku Pekao S.A.: OFERTA SPECJALNA ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY NA WYJĄTKOWYCH ZASADACH EUROKONTO MOBILNE ROZWIĄZANIA MOBILNE POŻYCZKA EKSPRESOWA KREDYT MIESZKANIOWY DORADZTWO PREMIUM

4 3 KAŻDY KLIENT JEST INNY, KAŻDY MA INNE POTRZEBY. Bank Pekao ma w swojej ofercie linię Eurokont, z której można wybrać najlepsze konto dla siebie: EUROKONTA DOPASOWANE DO POTRZEB TWOICH I TWOJEJ RODZINY EUROKONTO MOBILNE DLA AKTYWNYCH EUROKONTO AKTYWNE PLUS DLA PRAKTYCZNYCH EUROKONTO KIESZONKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY OD 13 DO 18 LAT EUROKONTO INTRO DLA STUDENTÓW I OSÓB W WIEKU 18 – 30 LAT * EUROKONTO PREMIUM PLUS DLA WYMAGAJĄCYCH

5 4 EUROKONTO MOBILNE NOWOCZESNY RACHUNEK DLA AKTYWNYCH NOWOCZESNY PAKIET MOBILNYCH ROZWIĄZAŃ DLA OSÓB AKTYWNYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE WYGODĘ W KORZYSTANIU Z USŁUG BANKU W DOWOLNYM MIEJSCU. TO TAKŻE ZESTAW KORZYŚCI FINANSOWYCH DLA OSÓB AKTYWNIE KORZYSTAJĄCYCH Z RACHUNKU: …………………………………………………………. BEZPŁATNE PROWADZENIE RACHUNKU przy regularnych wpływach na rachunek w kwocie min. 500 zł miesięcznie, standardowa opłata miesięczna za prowadzenie konta wynosi 5,99 zł. …………………………………………………………………………………… BEZPŁATNA OBSŁUGA KARTY przy dokonaniu co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu dowolną kartą do rachunku, standardowa opłata miesięczna za obsługę karty wynosi 3,99 zł.................................................................................................................... BEZPŁATNE WYPŁATY GOTÓWKI z ponad 20 000 bankomatów Grupy UniCredit w Europie, możliwość dwóch wypłat gotówki w miesiącu bez prowizji z bankomatów innych banków. …………………………………………………………………………………… BEZPŁATNY DOSTĘP DO USŁUGI PEKAO24 poprzez serwis internetowy i telefoniczny oraz nowoczesną i kompleksową aplikację mobilną. ……………………………………………….... MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z PROGRAMU RABATOWEGO dzięki aplikacji Mobilny Planer Zakupów można zaplanować tańsze zakupy korzystając ze zniżek. ………………………………………………………………………………. NAJLEPSZA I NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNA BANKOWOŚĆ MOBILNA.

6 KARTA WIELOWALUTOWA MasterCard® Debit JEDNA KARTA – WIELE WALUT Karta wielowalutowa to uniwersalna karta debetowa wydawana do rachunku do dokonywania płatności i wypłat w kraju i za granica. To karta ponad granicami. Nowa karta debetowa w wielu walutach to idealny produkt dla każdego podróżnika. Teraz w podróży za granicą nie trzeba obawiać się dodatkowych prowizji czy przewalutowań. Karta zmienia się w zależności od kraju, w którym dokonywana jest płatność. Karta wielowalutowa to szereg korzyści: Brak przewalutowania kwoty transakcji w przypadku transakcji realizowanych w jednej z walut: USD, EUR, GBP, CHF. Brak dodatkowych prowizji za realizację transakcji bezgotówkowych za granicą. Bezpłatne wypłaty z bankomatów UniCredit za granicą, m.in. w Chorwacji, Niemczech, Włoszech, Turcji, Czechach, Słowacji. Kontrola wydatków za granicą dzięki powiadomieniom SMS o transakcjach. Bezpłatne zabezpieczenie transakcji wykonywanych kartą.

7 6 PAKIET UBEZPIECZEŃ ASSISTANCE TO INTEGRALNA CZĘŚĆ EUROKONTA AKTYWNEGO PLUS I PREMIUM PLUS. DZIĘKI NIM OTRZYMASZ SZYBKĄ I FACHOWĄ POMOC W NAGŁEJ SYTUACJI. …………………………………………………………………..................... ASSISTANCE ZA GRANICĄ: transport medyczny konsultacje lekarskie, badania opieka nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi................................................................................................................. ASSISTANCE MEDYCZNY W KRAJU: wizyta lekarza dostawa leków opieka domowa po hospitalizacji................................................................................................................. ASSISTANCE SAMOCHODOWY: usprawnienie na miejscu lub holowanie samochód zastępczy hotel UBEZPIECZENIE ASSISTANCE SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO ………………………………………………………................................... ASSISTANCE DOMOWY: interwencja specjalisty (hydraulik, ślusarz, elektryk, szklarz) naprawa sprzętu RTV AGD naprawa sprzętu PC............................................................................................................... ASSISTANCE INFORMACYJNY w ramach którego można korzystać z ciekawych Infolinii dotyczących różnych dziedzin życia, m.in.: Infolinii Medycznej, Twoje Dziecko, Twój Dom i Ogród, Podróżnej.


Pobierz ppt "0 OFERTA DLA PRACOWNIKÓW Dorota Wałuszko tel. 603 812 350 Kierownik ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Białystok 15kwietnia 2016 r. Komendy Wojewódzkiej Policji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google