Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OK System Polska S.A. znajduje się w pierwszej 10 portfelowych spółek Funduszu SATUS Venture.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OK System Polska S.A. znajduje się w pierwszej 10 portfelowych spółek Funduszu SATUS Venture."— Zapis prezentacji:

1

2 OK System Polska S.A. znajduje się w pierwszej 10 portfelowych spółek Funduszu SATUS Venture

3

4 OK System Polska S.A. to najnowocześniejsza i najszybciej rozwijająca się firma na rynku pozapłacowych systemów motywacyjnych. Karnet OK SILVER daje dostęp do ponad 4000 obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Szeroki zakres usług dodatkowych uzupełnia ofertę o wartościową gamę propozycji spędzania wolnego czasu dla pracowników. Z NAMI BUDUJESZ AKTYWNĄ KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ

5

6 Dla Aktywnych - chcących mieć dostęp do pełnej oferty obiektów sportowych i szerokiej gamy aktywności sportowych. Ponad 4000 obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju Zawiera wszystkie podstawowe usługi dostępne w tradycyjnych karnetach sportowych plus dostęp do 25 dyscyplin sportowych jak squash, ścianka wspinaczkowa, tenis, sztuki walki, taniec. Zoptymalizowany dla uzyskania najlepszej ceny przy szerokim dostępie do obiektów sportowych. Dostępny w każdej opcji zatrudnienia – o pracę, dzieło, zlecenie, umowy cywilno-prawne.

7 Nowe produkty dodatkowe, dostępne od października 2015r. Open Card

8 SILVER Open Card – stała zniżka do ponad 800 restauracji w całej Polsce

9 SILVER Bilety do Multikina w atrakcyjnej cenie SEANS 2D – 19 ZŁ W WARSZAWIE 18 ZŁ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

10 SILVER Cena dla studentów Politechniki Wrocławskiej na Pakiet OK SILVER 2xTYGODNIU + DODATKOWO KARTA OPEN CARD, która upoważnia do 30% zniżki na cały rachunek lub 50% zniżki tylko na jedzenie wynosi 100,00 zł brutto miesięcznie.

11


Pobierz ppt "OK System Polska S.A. znajduje się w pierwszej 10 portfelowych spółek Funduszu SATUS Venture."

Podobne prezentacje


Reklamy Google