Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja.. O mnie O mnie. Zainteresowania : Lubię jeździć na rolkach lub rowerze. Wychodzić na dwór, grać w piłkę, siatkówkę i biegać. W zimę lubię.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja.. O mnie O mnie. Zainteresowania : Lubię jeździć na rolkach lub rowerze. Wychodzić na dwór, grać w piłkę, siatkówkę i biegać. W zimę lubię."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja.. O mnie O mnie

2 Zainteresowania : Lubię jeździć na rolkach lub rowerze. Wychodzić na dwór, grać w piłkę, siatkówkę i biegać. W zimę lubię chodzić na sanki.

3 Ulubione przedmioty : Bardzo lubię ćwiczyć na wf-ie ponieważ gramy w różne gry. Bardzo lubię ćwiczyć na wf-ie ponieważ gramy w różne gry. Nie lubię matematyki ponieważ zawsze musimy coś obliczać i trzeba dużo uważać. (co nie jest moją mocną stroną) Nie lubię matematyki ponieważ zawsze musimy coś obliczać i trzeba dużo uważać. (co nie jest moją mocną stroną) Interesuje mnie historia ale boję się zapamiętywania wszystkich dat. Interesuje mnie historia ale boję się zapamiętywania wszystkich dat. Przyroda, jest interesująca podobnie jak historia ale te wszystkie rodzaje, gatunki zwierząt, roślin. Przyroda, jest interesująca podobnie jak historia ale te wszystkie rodzaje, gatunki zwierząt, roślin.

4 Co lubię jeść Warzyw nie lubi żadne chyba dziecko więc nie jestem wyjątkiem. Jedyne warzywo jakie mi smakuje to kalafior. Warzyw nie lubi żadne chyba dziecko więc nie jestem wyjątkiem. Jedyne warzywo jakie mi smakuje to kalafior. Owoce, bardzo je lubię. Zwłaszcza truskawki czy banany. Owoce, bardzo je lubię. Zwłaszcza truskawki czy banany. Słodycze lubi każde dziecko, również ja. Słodycze lubi każde dziecko, również ja.

5 Szkoła Do szkoły nawet lubię chodzić. Mogę się wtedy spotykać ze znajomymi, rozmawiać. Gdybym nie chodziła do szkoły nie poznałabym połowy moich znajomych. Do szkoły nawet lubię chodzić. Mogę się wtedy spotykać ze znajomymi, rozmawiać. Gdybym nie chodziła do szkoły nie poznałabym połowy moich znajomych.

6 Co robię w wolnym czasie W wolnym czasie gdy na przykład wróciłam ze szkoły, lubię pograć na komputerze, pooglądać TV i iść na dwór. W wolnym czasie gdy na przykład wróciłam ze szkoły, lubię pograć na komputerze, pooglądać TV i iść na dwór. Kiedy jest weekend lub wolne, siedzę na dworze lub gram na ps. Kiedy jest weekend lub wolne, siedzę na dworze lub gram na ps.

7 Zadania domowe Często zapominam je odrobić. Nie zawsze je zapisuję i nie odrabiam. Muszę wtedy wziąć kropkę. (nieprzygotowanie) Mamy ich w ciągu semestru 3. Często zapominam je odrobić. Nie zawsze je zapisuję i nie odrabiam. Muszę wtedy wziąć kropkę. (nieprzygotowanie) Mamy ich w ciągu semestru 3.

8 Co robię w wakacje Na wakacje często gdzieś wyjeżdżam. Najczęściej jadę nad morze. Kiedyś, kiedy byłam młodsza jeździliśmy w góry do rodziny. Na wakacje często gdzieś wyjeżdżam. Najczęściej jadę nad morze. Kiedyś, kiedy byłam młodsza jeździliśmy w góry do rodziny.

9 Rodzina Mam młodszego brata. Mam młodszego brata. Mam obu rodziców. Mam obu rodziców. Dziadek ze strony mamy nie żyje ale babcia trzyma się całkiem dobrze Dziadek ze strony mamy nie żyje ale babcia trzyma się całkiem dobrze Od strony taty, dziadek również nie żyje. Natomiast babcia podobnie jak u mamy, ma się dobrze. Od strony taty, dziadek również nie żyje. Natomiast babcia podobnie jak u mamy, ma się dobrze. Mam 2 ciocie, za to 5 wujków, licząc braci i siostry mamy i taty. Mam 2 ciocie, za to 5 wujków, licząc braci i siostry mamy i taty. Moja rodzina jest porozrzucana po całym kraju. Kawałek rodziny jest w górach, Szczyrku. Kawałek na miejscu inni kilometry od Zabrza. Moja rodzina jest porozrzucana po całym kraju. Kawałek rodziny jest w górach, Szczyrku. Kawałek na miejscu inni kilometry od Zabrza.

10 Mam tylko 2 lub 3 kuzynów i 1 kuzynkę. Ciocia mojej mamy również ma 5 dzieci więc moja mama ma więcej kuzynów i kuzynek. Mam tylko 2 lub 3 kuzynów i 1 kuzynkę. Ciocia mojej mamy również ma 5 dzieci więc moja mama ma więcej kuzynów i kuzynek. Wujek mojego taty mieszka właśnie w Szczyrku w górach więc bardzo rzadko go widzę. Ostatnio widziałam go jakieś 4lata temu. Za to często dzwoni i pyta co u nas. W te wakacje planujemy znów go odwiedzić. W te wakacje planujemy znów go odwiedzić.

11 Koniec Koniec


Pobierz ppt "Prezentacja.. O mnie O mnie. Zainteresowania : Lubię jeździć na rolkach lub rowerze. Wychodzić na dwór, grać w piłkę, siatkówkę i biegać. W zimę lubię."

Podobne prezentacje


Reklamy Google